צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  תסמיני גמילה מהרואין

  כמה פעמים יצא לכם לשמוע את המילה "קריז"? ברוב המקרים היא עולה כאשר אנשים שהשתמשו בסמים הרבה מאוד זמן מפסיקים ואז מתחילים תסמיני גמילה מהרואין קשים בדמות קריז. תסמונת קריז או קריזה היא למעשה מצב בו אדם מכור לא מקבל את מנת הסם שלו וברגע שהגוף מתחיל להיגמל הוא מגיב במטרה לקבל את מה שהוא היה רגיל לקבל עד לאותה הפסקה. התסמינים הללו משפיעים מאוד על התחושות הנפשיות והגופניות של המכור אך הן עוברות אם ממשיכים ולא לוקחים שוב את המנה. אם ממשיכים בשימוש בסמים, הקריז אומנם יעבור, והמכורים ירגישו טוב יותר. אך בזמן הפסקה תחושת הקריז חוזרת חלילה בכל פעם מחדש. איך ניתן להיגמל ולהפסיק את התחושות הקשות של הגמילה? מתחילים טיפול ונכנסים לתהליך ארוך בו אתם לא מוותרים לעצמכם אלא מוותרים על הסם. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול בהחלט לסייע לכם להיכנס לתהליך גמילה איכותי וטוב, בו תוכלו לוותר על הסם, להתמודד עם המצבים הנפשיים והבריאותיים ולצאת לדרך חדשה ונקייה. למידע נוסף על גמילה מסמים קשים צרו איתנו קשר.

  המצבים החריגים

  כאשר אדם מכור מתחיל גמילה, ישר מתחילים תסמיני גמילה מהרואין. כאמור התסמין המוכר והידוע הוא הקריז, אך לא רק – תופעות הלוואי של אי שימוש בסמים יכולות להופיע ולגרום למכור להתבטא באלימות, צעקות ואף להתנהג בצורה לא טבעית. מה קורה כאשר אי אפשר לשאת בתופעות הלוואי? המכור מתחיל לפעול בצורה הישרדותית על מנת להשיג את החומר שהוא צריך והוא יכול לגנוב, להתנהג באלימות ולהגיב בצורה לא הגיונית ושפויה. כדי שיהיה אפשר למנוע את התפתחות המצבים החריגים, כדאי לעבור גמילה בעזרת מכון גמילה מקצועי או עם המשפחה כדי שיהיו בקרבתכם סביבה תומכת.

  הרשמה למכון מתאים ומשפחתי

  אם זיהיתם את אחד מבין תסמיני גמילה מהרואין אצלכם או אצל חבר קרוב שלכם ואתם מעוניינים לסייע או לעזור להם לחזור לחייהם השגרתיים – מומלץ להפנות אותם למכון גמילה מסמים שמתמחה בדיוק במצבים האלו.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" מלווה מטופלים רבים בשנים האחרונות, שהתמכרו לסמים מסוג הרואין וסייע להם, בעזרת אנשי המקצוע לעבור תהליך גמילה משמעותי ומשנה חיים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים