צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  תסמיני גמילה מאופיאטים

  חומר מסוג אופיאטים מאוד יעיל בהקלה על כאבים כרוניים וחריפים בגוף. מכיוון שהכאבים כל כך קשים, הרבה אנשים נוטים להשתמש בהם בכמויות, גם מבלי לשים לב. הצורך בהם הוא הגיוני, הכאבים לעיתים בלתי נסבלים ולא מאפשרים לישון בלילות. יחד עם זאת, השימוש התמידי בחומרים הללו, יכול לגרום לסכנת התמכרות חמורה. אם אתם מרגישים שלמרות העזרה הגדולה של התרופה ומניעת הכאבים, אתם צריכים להתחיל גמילה ולהתמודד עם הכאבים בדרך אחרת, או לפחות לנסות. תסמיני גמילה מאופיאטים יכולים להחזיר את הכאבים שמהם נמנעתם ובנוסף, לגרום לכם להרגיש חרדתים, דיכאוניים, עצובים ועוד קשת רחבה של רגשות. למרות התסמינים הללו, אנשים רבים מעדיפים להיגמל ולפנות למכון גמילה מתאים, כדי לקבל את הכלים ולהתמודד עם הכאבים בצורה אחרת. מכון גמילה "ניקה נגמלים" נחשב למקום מאוד מומלץ ומקצועי שמלווה מטופלים שהתמכרו לחומר מסוג אופיאטים ומסייעים להם, בעזרת הטיפול המתאים, להיגמל ולחזור לתלם.

  התמכרות ותסמיני גמילה מאופיאטים

  אופיאטים נחשב לחומר ממכר מאוד ועוזר בהלימה למצבים כואבים בגוף. ההשפעה שלו היא מאוד חזקה ולכן יש מקום להתמכר. המכורים לרוב מקבלים את התרופה אחרי המלצת רופא ובחינת כל המצבים הרפואיים בגוף, ולמרות שההמלצה היא רפואית, הגוף מתרגל ומבקש עוד ולכן גם המינון עולה. ההתמכרות יכולה לקרות לכל אדם ואדם שחווה כאבים פיזיים קשים בעקבות כל מיני מצבים בחיים, למשל: טראומה, פגיעה פיזית ועוד. אם אתם מרגישים שבכל פעם המינון עולה ואין לכם אפשרות לעצור את ההתמכרות, כדאי לפנות לגמילה ולקחת בחשבון גם שיהיו תסמיני גמילה מאופיאטים לא פשוטים, שיעברו עם הזמן ככל שתהיו יותר ויותר סבלניים. אבודים? מחפשים מידע על מכון גמילה מקנאביס? דברו איתנו.

   בוחרים מקום מתאים

  אומנם אתם לא עוברים תהליך גמילה מסמים או אלכוהול, אך גם במקרה של שימוש רב באופיאטים יש צורך בעזרה חיצונית מטעם אנשי מקצוע, שיתנו לכם כלים והכוונה מדויקת שתסייע לכם להבחין בתסמיני גמילה מאופיאטים במהרה, להתמודד איתם ולמצוא את הדרך החדשה שלכם לחיות עם הכאב.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" מלווה מטופלים כבר הרבה מאוד שנים, שהתמכרו לאופיאטים וסייע להם להיגמל עד לרמת שהם מרוצים ממנה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים