צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  קרובי משפחה – איך מתכוננים לתהליך גמילה?

  ללא ספק תופעת הסמים היא מהמכות הקשות של האנושות בשנות 2020, ואם חלילה אתם מכירים מקרוב את ההשלכות הכואבות שלה אתם וודאי מסכימים איתנו עוד יותר. אז נכון שיש לגליזציה ונכון שיש אולי דרכי שימוש חיוביות, אבל למרות הכל- לראות מול העיניים את אובדן האישיות של יקירכם היא מהחוויות הבלתי אפשריות. בדיוק לכן אתם מתחילים לחפש מכון גמילה איכותי, ואם אתם ממוקמים במרכז, סביר להניח שאתם עורכים סקר רחב על רמות ואיכות של מרכז גמילה מסמים תל אביב והסביבה, כי טיפול קרוב לבית הוא בהחלט יתרון משמעותי.

  זה לא הולך להיות קל

  גמילה מהתמכרויות היא תהליך ארוך ולא פשוט, שדורש הרבה כוחות נפש מצד המטופל, הרבה תמיכה מצד הסביבה הקרובה שלו, והרבה מקצועיות, רגישות ואחריות מצד המכון המטפל. לפני שאתם ניגשים לתהליך חשוב שתקחו בחשבון שבתקופה הראשונה, בין שבועות לחודשים ראשונים של הטיפול, יהיו תופעות רגשיות קשות שישליכו גם עליכם כסביבה, אנחנו נרצה לראות את המטופל מתנתק מהצורך הממכר, אבל הנפש שלו התרגלה אליו עד כדי שהיא עלולה להשתולל ברגע שניקח לה את הצורך הזה. תקופת ההסתגלות של הנפש לחיים בלי הסמים או מה שלא יהיה הגורם הממכר שלה היא בהחלט משהו שצריך להתכונן אליו מראש.

  צריכים אתכם בחזית

  יותר מהכל חשוב שתדעו את המקום שלכם בתהליך, כי הוא ממש משמעותי, אנחנו כמכון גמילה עם כל הצוות שלנו נעשה הכל כדי לבנות תוכנית עבודה וליישם אותה עם כל מה שכרוך בכך, אולם אתם הכתף התומכת של התהליך, המטופל צריך אתכם, שתאמינו בו, שתעודדו את הויתורים הכואבים שעוברים עליו בתוך הטיפול, שתתנו משוב ותמיכה והרבה אהבה. תוכנית גמילה מקצועית כוללת פעמים רבות גם טיפול פסיכולוגי התנהגותי או אחר, כדי לתת למטופל טכניקות שליטה ובחירה עצמית או לעזור לו לצאת ממצוקה נפשית אחרת שגרמה לו להגיע למצבי התמכרות כאקט בריחה ממצב אחר. גם פה אתם משמעותיים בגב שתתנו לו כדי לעבור את התהליך ולצאת ממנו חזק יותר.

  יעילות מיטבית

  טיפול במסגרת מכון גמילה מקצועי ואחראי הוכח כיעיל יותר משיטות אחרות בגמילה לאורך זמן ובהשבת המטופל לחיים נורמטיביים בלתי תלויים, אבל כדי להיות רגועים אתם חייבםי לוודא שהבחירה שלכם היא הנכונה. חפשו מכון גמילה עם וותק וניסיון, חשוב שיהיה ממוקם במקום אינטימי ורוגע, לא באזור סואן או מרכזי מדי, כדי לתת תנאי שטח מיטביים לתהליך. ודאו שהצוות רחב וכולל אנשי מקצוע איכותיים ומגוונים מתחומי הטיפול והסוציאל, שרואים במטופל מכלול חיים מלא תוכן שדורש הבנה והעמקה כדי להעניק לו את העזרה האמיתית שתוציא אותו מהמצוקה.

  בשביל זה יש לכם את מכון ניקה ישראל, האפשרות הטובה ביותר שיש לכם לתת למי שאתם דואגים לו, עם כל המעטפת המושלמת לטיפול שעוברים אותו פעם אחת לעולם.

   

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים