צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  קנאביס – לא מה שחשבתם

  אני לא מכור

  זה נשמע כל כך פשוט ורווח וכמעט מותר חוקית, הראשון לליגליזציה של הסמים יהיה כמובן הקנאביס, אבל יותר מדי אנשים מתחרטים על הרגע שהתחילו עם זה. התמכרות לקנאביס היא תופעה רצינית ביותר, וכדאי שתתחילו לשים לב ולבדוק את זה. אם אתם או אי מי מהקרובים אליכם זקוקים לקנאביס באופן תלותי, ואינכם מסוגלים לעבור זמן בלי לקחת שאיפה, אם אתם מזהים ירידה בחשק החברתי או המשפחתי, עייפות לפעמים ואולי חוסר סדר, מרמור קל או אדישות דקה- אלו פנסים אדומים בהחלט להתמכרות. אם אתם שואלים מה הבעיה תסתכלו לעצמכם בעיניים ותענו את התשובה. כעת כל מה שאתם זקוקים לו הוא מכון גמילה מקנאביס.

  מה הבעיה בקנאביס?

  בעיקרון אין בעיה, וקנאביס רפואי הוא אפילו ברכה, הבעיה מתחילה כאשר אתה נעשה תלוי במשהו חיצוני, כאשר מצב הרוח שלך יוצא משליטתך והופך לנתון לשליטת חומרים, במיוחד שתופעות הלוואי שלהן לא משפיעות עליך לטובה. לאדם מכור קשה לראות את הנזקים, אבל ברגע של כנות אפשר לזהות את התסמינים הקלים, ובוודאי לזהות את העצבים וחוסר השקט שמגיעים בכל נקודת זמן שהחומר לא נגיש מסיבה כלשהי, וגם את החיים שהופכים להיות סובבים סביב ציר הקנאביס- שרק יהיה זמין. מרכז גמילה מהתמכרויות הוא המקום שיכול לעזור לכם לחזור להיות השולטים בחייכם, להשתחרר מהתלות בחומרים שאינם בריאים לכם, לזהות את הגורמים שהפילו אתכם לנקודה הזאת ולתת לכם כלים להנות מחיים מלאי אנרגיה ותחושות חיוביות כמו שאפשר לחיות אותם בלי חומרים ממכרים.

  איך זה עובד?

  קודם כל מסכימים לעשות את זה, וזה שלב משמעותי ומחויב מציאות. ההסכמה הפנימית לגשת לתהליך שבסופו תהיו משוחררים ומלאי חיים, אבל כרוך בכאב ומאמץ במהלכו- היא קריטית להצלחת הטיפול. במקרים קשים ניגשים לטיפול בכפיה, אולם תמיד עדיף לעשות את הצעד מבחירה ומרצון. בשלב זה הצוות הטיפולי במכון הגמילה יערוך אבחון למטופל, ויכיר את נסיבות חיו ודפוסי החשיבה שלו שהביאו אותו לנקודה הנוכחית, ובהתאם לכל זה יבנה יחד איתכם את הטיפול המדויק, פיזית ונפשית, כולל טיפולי עזר פסיכולוגיים, אימון אישי וכל מה שייתן לו כלים ספציפיים להתמודד עם דחפים, הדחקות וגם נפילות אם יקרו. כעת יתחיל השלב המעשי, זהו תהליך שעשוי לקחת מספר חודשים, ואם בחרתם במכון הנכון, עם המקצועיות שלו וכוח הרצון שלכם- בסופן יהיה לכם בן אדם חדש.

  ניקה ישראל, המקום שמשלב את המקצועיות עם האנושיות, ההכלה והאמון, מיטב המומחים מכל ענפי הסוציולוגיה והטיפול עם ניסיון והצלחה מוכחים, מושיטים לכם יד, יש דרך לחיות טוב.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים