צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  על סמך מה בוחרים מרכז גמילה מסמים?

  "ניקה נגמלים" הינו מרכז גמילה מסמים אשר ממוקם בפתח-תקווה בשכונה שקטה ואיכותית. המיקום הנגיש והשקט מאפשר לכלל המטופלים במרכז למצוא את השלווה הדרושה להם על מנת שיוכלו להצליח בהתמודדותם עם ההתמכרות שלכם. חשוב להבין כי תהליך זה הינו מאתגר ועל כן יהיה עליכם לבחור את מרכז הגמילה אשר יוכל לספק את המקום הנוח והרגוע שמציע גם את נוכחותם של אנשי צוות מומחים בתחומם, לרבות צוות רפואי מנוסה ואמין. "ניקה נגמלים" מזמינים אתכם ליצור קשר עם המרכז ולקבל את כל הפרטים להם אתם זקוקים לגבי המקום 077-2202565.

  כאמור, בחירתו של מרכז גמילה מסמים חייבת להתבצע בכובד ראש ולאחר שבחנתם את הגורמים הבאים:

  • התמחות – קיימים מרכזי גמילה אשר מטפלים בבעיות התמכרויות שונות. וודאו כי המרכז אותו אתם שוקלים יכול להעניק את הטיפולים בהם אתם מעוניינים וזקוקים להם, בין אם מדובר על התמכרות לסמים, הימורים או אלכוהול.
  • האווירה במקום – טרם הרשמה למרכז גמילה מסוים, חשוב לוודא כי האווירה במקום אכן מתאימה לאופי שלכם וכי המקום יכול להציע את רשת התמיכה הרגשית אשר תידרש בכל שלב של הגמילה. בקרו במרכז הגמילה ותסמכו על תחושת הבטן שלכם ושל המשפחה.
  • מיקום – קיימים אנשים אשר מעוניינים בכך כי מרכז הגמילה יהיה רחוק ככל הניתן מכל אדם אשר מכיר אותם, ואחרים לעומת זאת יעדיפו מרכזים אשר נמצאים בקרבת העיר והמשפחה. זאת על מנת שיוכלו להסתמך גם על התמיכה הנפשית של המשפחה והחברים.

  לא עושים את זה לבד

  זכרו תמיד כי אין אתם עומדים לבד במערכה אל מול ההתמכרות לסמים. מרכז "ניקה נגמלים" יעמיד את שירותי לרשותכם וייצור את מערכת התמיכה החיונית לכם. זאת על מנת שתוכלו החלים במקום בטוח ורגוע אשר דואג לכם ולבריאות שלכם בראש ובראשונה. התהליך אמנם עשוי להיות ארוך ומאתגר, אך מערכת התמיכה הנכונה תסייע לכם להשלים אותו בהצלחה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים