צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  מרכז גמילה מסמים לנוער

  התמכרות לסמים בקרב בני נוער מעסיקה בימים אלו המון הורים, בעיקר כאלו שרואים איך הילדים שלהם מתדרדרים ולא מצליחים לגרום להם להפסיק לבד. הלימודים כבר לא מעניינים אותם, הם מעדיפים לישון, להשתמש בסמים ולהתנהג בצורה שלא תואמת לגילם. איך זה קורה? הרבה פעמים בני הנוער מגיעים למצבים נפשיים מסוימים ולא משתפים את ההורים. במקרים האלו כאשר מציעים להם פתרונות כמו סמים, הם אוהבים לנסות ממקום של "למרוד" ובדרך הם מספיקים להתמכר. למרות שאין להם את היכולת הכספית בגיל הזה, הם נסחפים אחרי חבר שמסוגל להתארגן וביחד הם מתמכרים ביחד. אם אתם מזהים שאחת מהילדים שלכם משתמש ואתם רוצים לעזור לו למצוא את הדרך הנכונה, כדאי לבדוק על מרכז גמילה מסמים לנוער. מדובר במרכז שיכול לגרום לו להבין את ההשלכות הבריאותיות לאורך השנים ולהציל אותו ממעשים, התנהגויות ופשיעות שהוא לא בהכרח רוצה שירדפו אותו כל חייו. מכון גמילה "ניקה נגמלים" הוא המקום המתאים ביותר עבור בני נוער שרוצים להתנקות מסמים. הם מציעים לכם אנשי מקצוע טיפוליים שמותאמים לגילם, שיבדקו ביחד איתם איזה מין סוג טיפול יכול לעבוד להם ולמצוא את הדרך חזרה לשגרה.

  יתרונות

  לעיתים יש חשש להכניס את אחד מבני ובנות הנוער למרכז גמילה מסמים לנוער. החשש הוא לגיטימי וניכר שהרבה הורים חושבים עליו. יחד עם זאת, היתרונות של מרכזי הגמילה שמיועדים לבני נוער הם רבים, וחשוב להכיר אותם לפני הכל. כאשר הילדים מגיעים למרכז גמילה, אחרי שהם השתמשו דיי תקופה ארוכה, הם בתחילה מתנגדים. אך כאשר מתאימים להם את הטיפול, ודואגים לעשות איתם שיחות ולהסביר מאיפה ככל הנראה נובע השימוש, הם מתחילים להבין, ועם הזמן הפחד והאימה פוחתים והם מתמסרים לתהליך.

  בחירת המרכז המתאים עבורכם

  תהליך בחירת מרכז גמילה מסמים לנוער הוא חשוב, שכן הנער או הנערה יצטרכו לשהות שם זמן מה, והאנשים והנוכחות במקום היא חשובה. כדאי למצוא מקום בו יש מטפלים שונים, עם יחס חם, אישי ומשפחתי שיגרום לילד להרגיש בבית.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל ניסיון רב של שנים בלווי בני ובנות נוער שהתמכרו לסמים במהלך חייהם מכל מיני סיבות. הצוות המקצועי של המכון מקבל אותם ומתאים להם טיפול פרטני ומיוחד שיכול להציל את חייהם.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים