צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  מרכז גמילה – הדרך הטובה ביותר להיגמל

  "ניקה נגמלים" הינו מרכז גמילה מקצועי ואמין אשר ממוקם בשכונה איכותית ושקטה בפתח-תקווה. המרכז מעסיק צוות מומחים מתחומים שונים אשר יוכלו להעניק את התמיכה הנחוצה, הן בבחינה רפואית והן נפשית, בעת תהליך הגמילה.

  אנשים רבים עשויים לסבול מהתמכרויות שונות, בין אם מדובר על סמים, אלכוהול או אפילו הימורים. לעיתים המכורים מנסים להיגמל מהתמכרותם בכוחות עצמם, אך האמת היא כי אחוז נכבד מהם נכשל במשימה זו. אין ספק כי הדרך הטובה והיעילה ביותר להיגמל מן ההתמכרות תהיה פניה אל למרכז גמילה מקצועי ומנוסה. זאת מפני שגמילה במקום שכזה טומנת בחובה יתרונות רבים ומשמעותיים, הכוללים בין היתר גם את הנקודות הבאות:

  • צוות מקצועי – הצוות של מרכזי הגמילה מנוסה מאוד בעבודתם ויכול להציע למכורים את הטיפולים המתקדמים ביותר. צוות רפואי אשר יוודא כי מצבו הבריאותי של המטופל לא מחריף ואשר יטפל בתסמיני הגמילה על מנת להקל על המטופל, כמו גם צוות עובדים סוציאליים, מדריכים ויועצים אשר יספקו את התמיכה הנפשית והכלים להתמודדות בריאה עם ההתמכרות.
  • פרטיות ודיסקרטיות – מכורים רבים אינם פונים אל מרכזי הגמילה מחשש כי יתקלו באנשים מוכרים וכי מצבים ייחשף אל מול אנשים סקרנים שאין זה עניינם. אך האמת היא כי מרכזי הגמילה מספקים את הפרטיות הנדרשת על מנת שהמטופלים יוכלו להתרכז בהחלמתם ללא הפרעות חיצוניות.
  • טיפולים בהתאמה אישית – אין ספק כי היתרון הגדול ביותר של פניה אל מרכז גמילה יהיה היכולת של המקום להתאים בעבור כל אדם את תכנית הטיפול המדויקת עבורו. זאת כתלות בסם ובתדירות הצריכה שלו.

  ניקה נגמלים – המקום הנכון בשבילכם

  במידה ואתם מחפשים אחר מרכז הגמילה שיוכל להפגין את כלל היתרונות שצוינו מעלה, ניתן יהיה לפנות אל מרכז "ניקה נגמלים" אשר יעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי ביותר שיסייע בכל שלב לאורכו של תהליך הגמילה ויקנה לכם את מנגנוני ההתמודדות עם החיים, כך שלא יתעורר שוב הדחף הנוראי לשוב אל כבלי ההתמכרות.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים