צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  מי צריך מכון גמילה?

  איך אפשר לעזור לו?

  לראות את יקירכם אבוד בתוך מערכת התמכרות, ולא משנה למה- זו חוויה קשה ומטלטלת, ואתם מנסים בכל האמצעים העומדים לרשותכם לשכנע אותו להיות גבר ופשוט לצאת מהמעגל הזה, לוקח לכם זמן לקלוט שבשבילו זה כל כך לא פשוט וממש בלתי אפשרי, עם כל הרצון של כולם- לעשות את זה לבד. זה הרגע שבו אם אתם מספיק אכפתיים אתם מחפשים מרכז גמילה מומלץ, איכותי, מקצועי, שייתן לכם יד וכתף וכלים לעשות את זה, ועד הסוף.

  למי זה מתאים?

  לגשת למומחה זה כלל נכון בהרבה מצבים בחיים. קל להבין את זה כשמדובר בהתמכרות חריפה לתרופות, אלכוהול או סמים קשים, אבל לפעמים כשמדובר רק בגראס או משהו כזה- נראה לנו שהחבר שלנו סתם מפונק ולא באמת רוצה לעזור לעצמו… חשוב שתדעו שגם סמים קלים עלולים להיות  ממכרים מאד, ולא, לא תמיד אהובכם מסוגל להשתחרר מהם לבד, מכון גמילה מסמים קלים הוא לא מותרות בכלל עבור כל מי שחשוב לו להיגמל באמת.

  למה עוד פעם?

  נפילה חוזרת זוהי תופעה מוכרת עד כאב בתחום הגמילה, לפעמים נופלים שוב לאותו בור ממנו יצאו רק עכשיו, לפעמים זוהי התמכרות אחרת, למה זה קורה? משום שהתמכרות במרבית המקרים היא סימפטום חיצוני למה שקורה בנפש פנימה, ועד שלא ימצא פתרון עמוק לאישיות שמאחורי הסמים או האלכוהול- זו לא תהיה גמילה אמיתית. זו התשובה מדוע עדיף לגשת כמה שיותר מוקדם למכון גמילה מומלץ,  שיש לו צוות פסיכולוגי ורגשי עם ניסיון. זה יכול להיות עבר קשה או טראומות קדומות, זה יכול להיות חשיבה שגויה או אמונות בסיס שצריך לעבד, טיפול בהתמכרויות או לא רק למנוע מהמטופל גישה למושא חלומותיו, אלא הושטת יד איתנה ליציאה ממעגל הסבל הזה, כולל כל מה שהנפש שלו תזדקק לה כדי לבנות חוסן נפשי שישמור עליו מנפילה חוזרת.

  אז איך מטפלים?

  ישנן מספר דרכים וגישות טיפול עמוקות בהתמכרות, על פי רוב לא כל גישה מתאימה לכל אחד ויש צורך בהרבה ניסיון והבנה מקצועית כדי להתאים את הטיפול ולהגיע לתוצאות. זה תלוי באישיות המטופל, בעברו, בסיבות הנפשיות שהביאו אותו למקום הזה, ביכולת המשפחתית שמלווה אותו ובעוד הרבה קריטריונים, לפעמים קשה להביא את המכור למצב שבו הוא מעוניין בטיפול, על פי רוב קשה יותר להגיע לתוצאות אמיתיות לטווח ארוך בכפיה, משום שכוח הרצון הוא שם המשחק המוביל פה, אבל תמיד חייבים למצוא את הדרך לליבו, משום שלכל אדם מגיע לחיות טוב.

  בכל מקרה, ניקה ישראל תמיד יהיו לצידכם, עם הניסיון והמקצועיות, ועם האנושיות שרואה בכל מטופל באשר הוא- אדם טוב שמגיע לו.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים