צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  מה הם תסמיני גמילה מקוקאין?

  לא מעט אנשים חווים קשיים שהופכים למורכבים ומאתגרים בחייהם. הקשיים הללו גורמים להם לחשוב לצרוך סמים קלים או קשים כמו קוקאין, תלוי לפי חומרת התחושה הפנימית וכך למעשה הם מתחילים תהליך התמכרות איטי והדרגתי עד שלמעשה, יהיה להם הרבה יותר קשה לחזור למצב השיגרתי שהם היו בו קודם. השליטה על החיים קטנה ומי ששולט בהם ובחייהם הוא הסם. מי שמשכיל לראות זאת מוקדם, יתחיל תהליך גמילה מקצועי ובהקדם, ומי שלא יכול להגיע למצבי תהומות שיצריכו התערבות חיצונית. אם גם אתם נמצאים בשלב שבו אתם יודעים בוודאות שכרגע אתם זקוקים לגמילה, חשוב שתכירו כי יש גם תסמיני גמילה מקוקאין שיכולים להפוך את אורח החיים שלכם לחלוטין. כדאי שתכירו אותם על מנת שתדעו מה מחכה לכם בתהליך הגמילה. ככל שתדעו יותר, כך תצליחו להיערך לכך מבחינה נפשית. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול ללוות אתכם בתהליך הגמילה – מרגע הרצון להתחיל את התהליך ועד לסיומו. הם יצמידו לכם מטפלים מקצועיים בתחומים שונים, שיעטפו אתכם בכלים, ידע וניסיון וביחד יסייעו לכם להגיע אל הגמילה בקלות.

  כאמור, ככל שתכירו את תסמיני גמילה מקוקאין מוקדם יותר, כך תצליחו להגיע מוכנים יותר לתהליך הגמילה ולעבור אותו בקלות. מה הם התסמינים? נתחיל בכך שיש שלבים לכל תסמין ותסמין. בהתחלה, התסמינים הם הרבה יותר קשים מכיוון שהגוף רגיל למשהו מסוים וכשלא נותנים לו אותו יותר, הוא מגיב. למשל, תחושו רגשות מעורבים, רצון חזק לשימוש בסם, הזיות, כאבי ראש, רעב בלתי נשלט, רעידות בגוף ועוד. השלב הזה יכול לקחת בערך כחודש. אחריו יתחיל שלב חדש, שהוא למעשה שלב מתקדם בו יהיו תחושות של דיכאון, חרדה, עצבות, רצון להיות לבד ורצון להיות לצד אנשים טובים. אחרי שתעברו את השלב הזה, יגיע שלב השיקום וההתאוששות, בו אתם תרגישו הרבה יותר רגועים ושלווים.

  היתרונות של גמילה במרכזים השונים

  אחרי שזיהיתם את תסמיני גמילה מקוקאין היטב ואתם מוכנים להתקדם לשלב הבא – כדאי להירשם למכון גמילה מקצועי, שילווה אתכם מהרגע הראשון ועד לסיום המסע. הוא מציע לכם מעטפת טיפולית כוללת, עם המון כלים, ידע ואנשי מקצוע איכותיים.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" מנוסה ובעל וותק רב בלווי מטופלים שהתמכרו לסמים וסייע להם להיגמל על הצד הטוב ביותר.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים