צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  מגיע לכם לחיות אחרת – החיים ללא התמכרות

  התמכרויות קיימות אצל אנשים רבים ובאופנים רבים וסגנונות ומטופלות בשיטות רבות. בין אם אנחנו מדברים על גמילה ממריחואנה ובין אם אנחנו מדברים על התמכרות לאוכל או הפרעות אכילה חשוב שתדעו שיש לכם על מי לסמוך, ואתם לא לבד. מעבר למודעות הגבוהה הקיימת כיום הרבה יותר מבעבר, גם אנשי המקצוע עוברים הכשרות והסמכות ברמה תקופתית ומעודכנים בכל השיטות האפשריות לטיפול. כל שעליכם לעשות זה את הצעד הראשון ולהבין שישנה בעיה, ולהסכים לטיפול.

  למה חשוב לא לתת להתמכרות להשתלט עליכם

  כשמדובר על התמכרויות בהחלט מדובר על התמכרות לאלכוהול, לסמים, וגם לאוכל. הפרעות אכילה מתאפיינות במגוון של סגנונות בין אם בהפרעת אכילה שבאה לידי ביטוי בהתמכרות לאוכל, ובין אם בהפרעת אכילה שבאה לידי ביטוי בספירת קלוריות והפחתה משמעותית של המזון שאנחנו מכניסים לגוף.

  אם אתם שוקלים אשפוז יום להפרעות אכילה הן בהחלט סיבה לכך, וחשוב לדעת שגם בתהליך זה אינכם לבד. מכון גמילה מקצועי בו אנשי מקצוע המטפלים בהפרעות אכילה יעניקו לכם מעטפת מלאה ברגישות, סבלנות והכלה לצד מקצועיות ברמה גבוהה. תוך כך, תוכלו לחזור לחיים נורמליים לאחר שתקבלו טיפול מתאים ומותאם אישית.

  עד כמה הפרעות אלו נפוצות?

  עם השנים הפרעות האכילה הפכו להיות מאד נפוצות והרבה מאד אנשים מתמודדים עם התופעה. בין אם אלו בני נוער ובין אם אלו בגירים התופעה קיימת ומשפיעה על החיים ברמה משמעותית.

  הפרעה זו מונעת מהחיים להיות שגרתיים, משפיעה על המצב הבריאות ברמה קיצונית ובמקרים מסוימים אף גורמת למוות. ולכן, חשוב שתהיו מטופלים על הצד הטוב ביותר.

  טיפול פסיכולוגי, משולב טיפול פסיכיאטרי, טיפול בתזונאית רגשית המתמחה בגיל המטופלים וכמובן שילוב החיים הנורמטיביים. זאת בהנחה ולא מדובר באשפוז שבו הטיפול הוא יותר אינטנסיבי.

  מרכז לטיפול בהפרעות והתמכרות – מגיע לכם חיים אחרים

  אם זיהיתם שאתם אכן סובלים מהפרעות אכילה או מהתמכרויות וזקוקים לטיפול, עליכם לבחור את השיטה המתאימה לכם. מהרגע שתבחרו את אנשי המקצוע המתאימים שיטפלו בכם, ללא ספק תהיו בדרך הנכונה. כך תוכלו לקבל התאמה אישית לטיפול וליצור יחד מסלול חיובי לחיים חדשים, חיוביים, וטובים יותר.

  אנחנו נשמח ללוות אתכם. מכון גמילה "ניקה נגמלים" הוא מכון מקצועי לו ידע נרחב במתן טיפול לכל האוכלוסיה, ולכל גיל בטיפול בהתמכרויות ובהפרעות אכילה. יחד עם אנשי המקצוע המסורים שלנו שילוו אתכם באהבה תקבלו מעטפת איכותית ומלאת רגש, הכלה וסבלנות לחיים חדשים. אנחנו מחכים לכם.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים