צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  לצאת ממעגל הסבל

  מי מפחד מהרופא

  תרופות מרשם הוא עניין תמים מאד, אפילו יותר מדי, אבל עבור אלו שנכוו מהתמכרות לתרופות מרשם זה בכלל לא מצחיק. מתחילים בצורך אמיתי לתרופה, משכך כאבים או משהו אחר, הרופא רושם והרוקח מגיש לך בשקית יפה מעל השולחן ומאחל רפואה שלמה. הכל חוקי והכל בסדר. אחרי זה הגוף מגלה כמה התרופה עושה לו טוב, זה יכול להיות אפילו אפקט פסיכולוגי שלה שנוטל התרופה אולי בכלל לא מודע לה, כל מה שהוא מרגיש זה שהוא זקוק לעוד. וככה זה ממשיך עד שמישהו יעצור ויקרא לילד בשמו, התמכרות לתרופה, כן- לתרופה מאושרת בהתוויה ובמרשם רופא מוסמך. גמילה מתרופות מרשם זהו תהליך שדורש כוח רצון ואיש טיפול מקצועי כדי לוודא שהגמילה היא אכן טוטאלית ויעילה לאורך זמן, כדי להחזיר אותך למסלול במהירות ובלי הרבה רעש.

  בקבוקי רעל

  בואו נדבר על אחד הדברים המאיימים, התמכרות לאלכוהול. זה בהחלט עניין מסובך, משום שכולנו פה ושם נוטלים אלכוהול וגם- בואו נודה- מאוהבים בתחושת השחרור הזו, ביחוד בני נוער מתלהבים אבל גם כמבוגרים קורה לנו, ואף אחד לא מתעלף מזה. אז איך פתאום זה גולש להתמכרות ולמי זה עלול לקרות? כמובן שהתשובה מורכבת, ויש הרבה פרמטרים סביבתיים או נפשיים שעלולים להפוך בקבוק אחד יותר מדי להיות גורם ממכר עד כדי שיגעון, אבל ברמה הכללית חשוב לדעת שכמה שאתם סובלים מזה- המכור סובל הרבה הרבה יותר, והכי חשוב- הוא זקוק לעזרה אמיתית, וזה לא משהו שאתם עם כל רצונכם ואהבתכם תוכלו להגיש לו. התמכרויות קשות דורשות ידע וכלים מקצועיים שאין לכם, ויש למכון גמילה, בתנאי שהוא אכן שווה את שמו.

  מה התפקיד שלי

  אז ביררתם וחקרתם ושוחחתם ובסוף פניתם יחד למכון גמילה הכי טוב שמצאתם, מה עכשיו? כעת יש לכם תפקיד מרכזי, משום שהנגמל זקוק לכם יותר מתמיד. התהליך שעובר על מטופל במכון גמילה סוחט את כוחות הנפש שלו, הוא זקוק להמון כוח רצון ויכולת סבל כדי לעמוד בתקופה הלא קלה הראשונית של ההתנתקות ממקור החיים שהיה לו עד היום, לפעמים הוא חווה תנודות מצב רוח או התקפים שונים, לפעמים הוא עובר שיחות פסיכולוגיות או טיפול נפשי מקביל כדי לטפל בגורמים הפנימיים באישיותו שגרמו לו ליפול למקום הזה, ובכל מקרה הוא זקוק לגב חזק מבחוץ, חברים ובני משפחה שאוהבים אותו ובטוחים בכוחותיו ובהצלחתו. בשביל זה אתם נמצאים כאן.

  בכל מקרה, בשביל המקצועיות ואיכות הטיפול נמצאים פה ניקה ישראל, אתם יכולים להיות רגועים, הגעתם למכון גמילה שרואה אתכם כמו שאתם. הניסיון שלנו מוכיח שהכל אפשרי, ויש דרך לחזור לחיים מכל מקום שנופלים אליו.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים