צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  כל מה שחשוב שתדעו על גמילה מהסם

  אחד הנושאים החשובים ביותר הוא נושא ההתמכרויות לסמים בין אם אצל בני נוער ובין אם אצל אנשים בגירים. בעולם בכלל ובישראל בפרט ישנם המוני אנשים המכורים לסמים. ותוך כך עולה גם הביקוש ברמה משמעותית עבור אנשי מקצוע המטפלים במסגרת מוסד גמילה מסמים בתכנית מסודרת. תכנית המעניקה מעטפת שלמה של מקצועיות, הכלה, אדיבות וסבלנות. אם גם אתם נמצאים בסיטואציה בה אתם זקוקים למסגרת עוטפת, אתם לא לבד. יש לכם עם מי לדבר.

  חשוב שנעשה את זה ביחד

  יש חיים אחרי התמכרויות לסמים. אפשר להגיע לחיים נורמטיביים, איכותיים וטובים. מדובר כמובן בתהליך לא פשוט, מאתגר וקשה אך אם תתמסרו לתהליך ותתמידו בליווי המקצועי המתאים בהחלט תוכל להגיע לתוצאות טובות ולחזור לחיים נורמליים.

  התמכרות לסמים יכולה להתחיל מהתנסות חד פעמית חברתית ועד לשימוש קבוע מודעת. כאשר מדובר בכמויות גבוהות במיוחד בהחלט מדובר על סכנת חיים משמעותית. גמילה מסמים היא גם גמילה מנייס גאי שנחשב עד לפני זמן לא רב לסם שהיה קל להשיג אותו בפיצוציות השונות. וכך היתה גישה מאד נגישה למכורים.

  השיטות לגמילה הן מגוונות. הן לרוב משלבות פסיכולוגים, פסיכיאטריים, מטפלים רגשיים במגוון של סגנונות ועובדים סוציאליים. חשוב שתדעו שאתם לא חייבים לעבור את זה לבד. בגלל שלכל שיטה יש את היתרונות והתכונות שלה, חשוב להתאים אותה אל המטופלים באופן אישי. אנשי המקצוע הם מוסמכים, מוכשרים ואמינים והם אלו שיכולים להתאים לכם את השיטה הרלוונטית אליכם כדי להתחיל תהליך גמילה איכותי, רגוע ולמסלול חיים טובים יותר.

  לא מוותרים על החיים

  זה לא סוד, השימוש בסמים הוא מסוכן ומסכן חיים. מעבר לשימוש במנת יתר ישנו גם האלמנט הפלילי וההתקשרות אל העולם התחתון שעלול לסכן את חייכם ואת חיי היקרים לכם. גמילה מסמים, מכל סוג של סם, חייבת להתקיים במסגרת מקצועית תוך כדי ליווי אישי ומעקב מוסדר. בשלב הראשוני מומלץ להיעזר בפסיכיאטר לאיזון נפשי ופיזי ולאחר האיזון אפשר יהיה להתקדם אל תכנית שיקום איכותית ומלאה עד לחזרתכם למסלול חיים רגיל, שגרתי וטוב.

  חשוב לנו שתדעו שאתם לא לבד. אנחנו כאן בשבילכם. מכון גמילה "ניקה נגמלים" הוא מכון גמילה מקצועי, ידוע, וותיק ובעל נסיון רב. המכון נמצא בשכונה נעימה ופסטורלית בפתח תקווה שתשרה עליכם רוגע מהרגע הראשון שתגיעו. המכון מציע שיטות מגוונות לגמילה מסמים ובשנים האחרונות סייע להמוני מטופלים לחזור לחיים טובים ורגועים, ולהתנקות מהסמים. וגם אתם יכולים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים