צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  כיצד יש להתחיל גמילה מהתמכרות להימורים?

  לא מעט אנשים שחווים התמכרות להימורים, מרגישים חסרי אונים. בכל זמן במהלך ההתמכרות הם מנסים להיגמל באופן עצמאי, בין אם זה להפסיק ללכת לקזינו או להיפגש עם חברים למשחקי פוקר בתשלום. אך יש לחץ חברתי שמשפיע ויותר מכך, לחץ כלכלי שתמיד אבל תמיד מנדנד בראש. המון אנשים חיים בישראל עם מצב כלכלי קשה, וחולמים מידי פעם להרוויח סכום כסף פתאומי שיסייע להם בכל מיני פרמטרים בחיים. אך כזה לא קורה, הם נשאבים לאמונה ולתקווה, וגם אז הם ממשיכים להפסיק, להיכנס לדיכאון ולתחושות נפשיות מאוד קשות וכמעט בלתי אפשרי לטפל בהן לבד. גמילה מהתמכרות להימורים היא אפשרית. מומלץ לפנות לגורמים טיפוליים שיוכלו לתת את המענה המדויק למצבכם, ולסייע לכם למצוא את הדרך הנכונה לכם להמשיך בשגרה ללא התמכרות. מכון גמילה "ניקה נגמלים" הוא המקום האידאלי שיכול להתאים לאנשים שהתמכרו להימורים. המכון והצוות המקצועי מתאים לכם טיפול פרטני, מלווה אתכם לאורך הדרך, מציע לכם סודיות מוחלטת ומקום לסלוח לעצמכם, ולחיות את החיים בדרך שונה.

  גמילה מהתמכרות להימורים   – טיפול

  רגע לפני שמתחילים תהליך גמילה מהתמכרות להימורים, צריך להבין את סוג הטיפול המתאים ואיך הוא יכול לסייע לכם לשחרר את ההימורים ולפנות להתמכרות בריאה יותר. היום קיימים מגוון של טיפולים והם מותאמים אישית לכל מטופל ומצבו הנפשי שהוא מתמודד עמו. הטיפול כולל בתוכו שיקום, בניית נתיב ומסלול חדש עבור המטופל, בחירת אפיקים מעניינים ויצירתיים, תמיכה, אווירה נעימה ופתוחה לשתף ברגשות, בתחושות ובסיבות שבגינן נולדה ההתמכרות ועוד. הטיפול מלמד את המכורים שניתן להיפטר מתחושת הייאוש והתסכול ולמצוא דרך לחיים שמחים, אופטימיים ומאושרים יותר.

  טיפול בעזרת לווי מקצועי

  היום קיימים מטפלים מקצועיים במכוני גמילה שונים, שמלווים את המכורים מתחילת הדרך ועד לסוף התהליך. עד למצב של גמילה ובחירה בדרך שונה וטובה. הם מתאימים את טיפול הגמילה מהתמכרות להימורים ויודעים לפי מצבו של כל אדם, כמה זמן ייקח כל טיפול ומה תהיה ההשפעה.

  לסיכום, מוסד גמילה "ניקה נגמלים" בעל ניסיון רב וידע במתן מענה למטופלים שהתמכרו להימורים בחייהם, והעניקו להם טיפול אישי, משפחתי ומלא הכלה עד שהם הגיעו למסוגלות להתחיל דרך חדשה ונקייה מהימורים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים