צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  טפלו בהתמכרות שלכם עוד היום

  התמכרות יכולה להתחיל בהימור חד פעמי על קבוצת ספורט או במשחק פוקר עם חברים. ככל שהשימוש עולה, כך אנשים כפייתיים מתמכרים לתחושה ומפתחים מחשבה שהם בשליטה, שאם הם יחליטו שהם רוצים להפסיק, הם יפסיקו. אבל במקרים מסוימים ישנם אנשים שלא מצליחים להפסיק ומתחילים להמר באופן יומיומי, מבלי לשים לב, שזה הופך לחלק מאוד משמעותי בחייהם. איך תדעו אם אתם מכורים להימורים? אתם תרגישו כעס, עצבנות ומתח כאשר תנסו להפסיק בפעם הראשונה. ככל שתמשיכו להמר ותנסו להפסיק במקביל, תרגישו תחושות של דיכאון, חרדה, חוסר שקט ואף יהיו לכם מחשבות על אובדן. למצב של התמכרות להימורים טיפול מתאים, תוכלו לפנות למרכז גמילה שייתן לכם יחס אישי ומשפחתי, ויתאים לכם טיפול פרטני למצבכם. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מתאים בדיוק לשלב שבו אתם מרגישים מכורים, מנסים להיגמל ולא מצליחים. הם יצמידו לכם אנשי מקצוע, יתאימו לכם טיפול וייתנו לכם יחס אישי, משפחתי ואנונימי.

  המחיר הכספי

  הרבה מהמרים שהתחילו לשחק ולהמר, לרוב הרגישו את תחושת הזכייה הגדולה. ואיתה גם הגיע האושר, הניצחון, תחושת הסיפוק שגרם להם לשוב ולהמר פעמים רבות ונוספות. המחיר הכספי שנולד מתוך ההימור הוא גבוה ולעיתים גם לא שמים לב לכמות הכסף שמשקיעים בהימורים. כל התחושות מאפשרות למהמר לעשות את הפעולה שוב ושוב, ללא כל יכולת לשים לב לכך שהכסף הולך ונעלם. כדי שיהיה אפשר למנוע את ההוצאות הגבוהות ולהתחיל לשלוט בחייכם ובכסף שלכם, כדאי לשקול לפנות לטיפול. התמכרות להימורים טיפול הוא הדבר הכי טוב שניתן לעשות בשלב שבו ההשקעה הכספית עולה על ההכנסה.

  מחזירים את השליטה לידיכם

  אם עד עכשיו כל מה שעשיתם הוא להמר בפוקר, במשחקי ספורט שונים, לשים כסף, לגמור אותו ולנסות ולבקש הלוואות, להפסיד עוד ועוד כסף עד שאתם מגיעים למצב מרוקן וללא כל תחושה חיובית אחת. כדי שתוכלו להשיב את השליטה לחייכם מומלץ לבדוק על התמכרות להימורים טיפול, ולהתחיל עוד היום.

  לסיכום, מרכז גמילה פרטי "ניקה נגמלים" בעלי ניסיון של שנים בתחום הטיפול בהימורים שונים, ומאפשרים לכם להיכנס לתוך מסגרת מכילה, עם יחס משפחתי, מקצועי ואנונימי.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים