צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  טפלו בבעיות שלכם בהקדם

  השנים האחרונות היו קשות, העבודה דרשה מכם הרבה, בחיי המשפחה לא הכל הולך חלק וגם במצב הכלכלי בחשבון הבנק. ברגעים בהם יש קריסה מכל כך הרבה חזיתות, לעיתים יש צורך לחשוב על פתרון כמו סמים ואלכוהול. רבים מהאנשים פונים לפתרון הזה ומאמינים בכל ליבם שזה באמת פותר או לפחות משכיח במעט את התחושה הקשה שהם מתמודדים איתה. אך ככל שהמצבים השונים הופכים לקשים יותר, כך השימוש בחומרים הממכרים גדל והתלות בהם הופכת כמעט לחלק בלתי נפרד מחייכם. במצב הזה יש לחשוב על טיפול גמילה מסמים, כדי לעצור את התפתחות ההתמכרות לפני שהיא מחמירה הרבה יותר. את הטיפול ניתן לבצע במכון גמילה "ניקה נגמלים" שנותן מענה טיפולי רחל למטופלים שהשתמשו בסמים מסוגים שונים בחייהם, מכל מיני סיבות, ומעוניינים להיגמל ולשוב לשגרת חייהם הרגילה.

  מדוע חשוב להגיע לטיפול גמילה מסמים?

  רבים מהמכורים מעדיפים להמשיך להשתמש בסם, למרות הידיעה שהוא מזיק להם מבחינה בריאותית ונפשית. הטיפול גמילה מסמים לא עולה על דעתם באף שלב אלא רק כאשר הם לא מצליחים לעשות דברים בסיסיים שהם היו רגילים לעשות אותם לפני כן. בין אם זה לקום בבוקר, לנסוע למקום העבודה, להיפגש עם חברים או בני משפחה, לנהל את התא המשפחתי, להיות בקשר עם הילדים או בכלל להתנהג בצורה שהם היו רגילים קודם. המצב כל כך מחמיר שאין מנוס מלהגיע לגמילה. אם אתם מזהים את עצמכם בשלב הזה, אל תעשו את זה לבד. תפנו למכון גמילה מסמים, תתייעצו ותקבלו מענה מהיר, ומתאים ביותר עבורכם.

  מתי נכון להתחיל את הטיפול?

  אנשי המקצוע יגידו: כמה שיותר מהר. אבל במקרה של מטופלים רבים שהתמכרו לסמים, הפנייה היא מאוד משתנה מאדם לאדם. לעיתים יהיו שיתפקחו מוקדם ויגיעו לטיפול גמילה מסמים ויש אחרים שיגיעו בשלבים בריאותיים כל כך חמורים, מכיוון שהם לא שמו לב להידרדרות הגדולה. אין זמן נכון לגשת לטיפול, יש זמן שאתם מרגישים בו מוכנים להתמסר לתהליך.

  לסיכום, מכון גמילה מומלץ "ניקה נגמלים" מנוסה ומקצועי מאוד בתהליכי טיפול שונים עבור מטופלים שהתמכרו לסמים. בזכות הידע והניסיון שהם צברו, הם מגיעים לתוצאות מצוינות וחווים המון המלצות מצד הנגמלים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים