צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  טיפול יעיל בהתמכרות ודרכי ההתמודדות

  אופטימיות היא שם המשחק בכל דבר בחיים, וחשוב לדעת שגם עבור מצבים בהם נדרש טיפול בהתמכרות לאלכוהול הרי שיש המון מקום לאופטימיות וחזרה לדרך המלך. עם מרכז טיפולי מקצועי המציע תוכניות טיפול מגוונות עטופת בצוות עשיר בניסיון וידע, הרי שאתם בידיים טובות. מכון גמילה מקצועי כזה מבטיח לכם ליווי בכל הדרוש, שלב אחר שלב, עד להצלחה. חשוב מאוד לנסות ולהיות אופטימיים, להאמין שאתם יכולים ולגלות רצון – ומכאן הצוות יעשה את העבודה וינחה אתכם בהכל. ניתן לפנות למשל אל מרכז הטיפול "ניקה נגמלים" בעיר פתח תקווה בו בפתח תקווה במרכז הארץ המציע תוכניות טיפול מכילות ומקצועיות.

  קבלת טיפול

  האפשרות לקחת חלק בתוכנית לטיפול בהתמכרות היא ממשית ובקלות ניתן לעשות את הצעד הראשון וכבר בימים הקרובים להתחיל בתהליך. מה עושים? כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל מרכז הטיפול, ומשם הצוות הטיפולי כבר ייקח את זה וינחה אתכם בדיוק מה דרוש להתחלה. תחילת הדרך מבוססת על קיומה של פגישה ראשונית של ייעוץ והצעת האפשרויות הקיימות, ולאחר מכן מבוצע אבחון לאדם והבנת המצב, ומשם הצעת תוכניות הטיפול המתאימות. קיימות מסגרות טיפוליות שונות סגורות או פתוחות או משולבות, ויש גם טיפול יחידני משולב עם קבוצתי. לכל אחד ואחד נדרש לתפור תוכנית טיפול ספציפית למטרת טיפול בהתמכרות לאלכוהול.

  בדרך הנכונה

  אם אתם מעוניינים לחיות את החיים שלכם בצורה מצוינת, בריאה ושלמה ולשים מאחור את עניין ההתמכרות הרי שאתם יכולים לפנות למרכז הגמילה ולקבל את כל הסיוע. ככל שיש לכם רצון ואמונה הרי שאתם כבר עשיתם בעצמכם לבד חלק לא מבוטל מהתהליך של טיפול בהתמכרות לאלכוהול. נדרש כעת שילוב של אנשי מקצוע ושלבים טיפוליים סדורים על מנת להתקדם בקצב המתאים עד לתוצאה הרצויה. מדובר בתהליך חשוב שמטופלים רבים עברו בהצלחה, ואין סיבה שאתם לא. פנו עוד היום אל מרכז גמילה מקצועי כמו למשל אל "ניקה נגמלים" הממוקם בעיר פ"ת בגוש דן. תמצאו שם צוות חם ומכיל עם כל מה שדרוש להצלחה ושילוב במסגרת הטיפול המתאימה וההולמת עבורכם לאורך כל הדרך.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים