צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מתרופות מרשם

  אם אתם מתמודדים עם בעיית השימוש בתרופות מרשם, בסמים או באלכוהול או שאדם הקרוב אליכם מתמודד עם בעיה כזו, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ולקבל את הייעוץ הראשוני והחשוב ביותר בנושא.

  גמילה מתרופות מרשם – מרכז גמילה ניקה נגמלים

  בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרדוקס מורכב למדי, מצד אחד, קיימים יותר ויותר אנשים המקפידים לטפח את בריאותם הנפשית ורוצים לטפל בעצמם, ומצד שני – הדרך לטפל בכך היא תרופות מרשם אשר עלולות לגרום לנזקים כאלה ואחרים ואף להתמכרות. כדורי השינה, כדורים נוגדי הדיכאון או החרדות, התרופות שמטרתן להגביר הקשב והריכוז ואפילו משככי כאב מהסוגים השונים מסייעים להם לכאורה במציאת אותו "איזון" שחסר להם בעבר. ראוי לציין כי לרוב, כשהשימוש בתרופות המרשם מבוקר ונעשה בהתאם להנחיות הרפואיות הפרטניות שנתנו לאדם, לא תהיה לו סיבה לדאגה. אולם בזמן שהאדם מתמודד עם מצבי מועקה ובמקביל הוא סובל מנטייה להתמכרות, השימוש בתרופות מרשם עד מהרה עלול להפוך למדרון חלקלק המצריך גמילה מתרופות מרשם, כדרך היחידה להשיב לידיו את השליטה על חייו.

  גמילה מתרופות מרשם – האם כל שימוש בתרופת מרשם עלול לגרום להתמכרות?

  חשוב מאוד לציין כי השימוש בתרופות מרשם חיוני עבור אנשים רבים, וכי שימוש בהן אינו בהכרח שם את האדם המשתמש בתרופת המרשם בסיכון להתמכרות מיידית. יחד עם זאת, במצבים של שימוש שאינו מבוקר בתרופות, באופן טבעי הגוף יתרגל להשפעת התרופה עליו וההשפעה שלה תפחת, מה שעשוי להביא לידי העלאה לא מבוקרת של מינון נטילת התרופה. זהו למעשה השלב בו ניתן לאבחן את המצב כ"התמכרות" המצריכה גמילה מתרופות מרשם.

  גמילה מתרופות – מה עושים?

  אותו רגע בו אתם מבינים שהתרופה שעד לא מזמן שיפרה את איכות חייכם, כבר איננה עושה זאת אלא שהיא גורמת לכם לתלות קשה בה, זהו רגע מכונן שממנו עליכם להמשיך לצעד הבא ולפנות אל מרכז גמילה. ניקה נגמלים הוא מכון גמילה הממוקם בפתח תקווה בשכונה איכותית ושקטה, מה שמאפשר לכל מטופלינו לקבל את מלוא העזרה המקצועית שלנו הנדרשת להם, תוך שמירה על דיסקרטיות גמורה.

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים