צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  טיפול בהפרעות אכילה

  מרגישים שאתם מקפידים על סוג וכמות האוכל שאתם מכניסים לגוף? הרבה אנשים ונשים שסובלים מהפרעות אכילה מתעסקים עם אוכל בצורות שונות. חלק יעדיפו לאכול פחות ואחרים יאכלו יותר ובאופן מאוד אינטנסיבי. דפוסי האכילה הללו הם לקויים וגורמים לתופעות לוואי בריאותיות שיכולות להשפיע המון על דרך החיים שלהם. איך תדעו שאתם סובלים בוודאות מהפרעות אכילה? אם אתם חושבים רוב הזמן איך לרדת במשקל, משתמשים בחומרים משלשלים, מקיאים, מרעיבים את עצמכם, מבצעים פעילויות ספורטיביות בכמות גדולה ויש לכם פחד פנימי גדול שתשמינו – רוב הסיכויים שאתם מתמודדים עם הפרעת אכילה. במקרים האלו טיפול בהפרעות אכילה הוא הכרחי ורצוי, וככל שתתחילו אותו מוקדם יותר, כך הוא יהיה הרבה יותר משמעותי ומשנה חיים. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מציע לכם מעטפת שלמה של טיפולים בהפרעות אכילה ומלווה בשנים האחרונות אנשים רבים שמתמודדים עם התופעה. יחד עם אנשי המקצוע הם מצליחים למצוא את הטיפול המתאים ולעזור לכם לחזור לתלם. למידע נוסף על מרכז יום לטיפול בהתמכרויות צרו איתנו קשר.

  טיפול בהפרעות אכילה – דרכי הטיפול

  אחוז האנשים שסובלים מהפרעות אכילה עולה עם השנים, ולכן מאוד חשוב שתכירו את דרכי הטיפול האפשריים כדי שתדעו איך להתמודד עם התופעה במידה וגם אתם חווים אותה. מדוע? מכיוון שהפרעת אכילה יכולה להשפיע על חייכם בצורה קיצונית הן מבחינה היכולת לנהל חיים שגרתיים תקנים בעבודה, בזוגיות ובחברה. ברוב הפעמים היא גם מובילה לבעיות רפואיות חמורות כמו מוות. לכן ככל שתתחילו טיפול בהפרעות אכילה בהקדם, תוכלו להגיע לאיזון במהרה. דרכי הטיפול משתנים בין מטופלת למטופל וכדי שתוכלו לדעת מה הדרך המתאימה ביותר עבורכם, מומלץ לפנות למכון גמילה מקצועי שיוכל לשקף לכם את האפשרויות השונות עבורכם.

  מרכז טיפול בהפרעות אכילה

  אחרי שהצלחתם להבין כי אתם סובלים מבעיות אכילה וזקוקים לטיפול בהפרעות אכילה, כעת אתם צריכים לאתר את המקום שיוכל ללוות אתכם בתהליך ולעזור לכם לנקות את המחשבות השונות לגבי האוכל ולייצר ביחד איתכם מחשבות חדשות, חיוביות, וטובות יותר להמשך הדרך.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל ניסיון וידע רב במתן מענה טיפולי לאנשים בכל הגילאים שסובלים מהפרעות אכילה. יחד עם אנשי המקצוע הם מתאימים להם טיפול ונותנים מעטפת משפחתית חמה ומכילה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים