צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  אילו טיפולים יכול מכון גמילה מסמים להציע?

  ניקה נגמלים" הינו מכון גמילה מסמים ואלכוהול אשר מעניק את שירותיו בפתח-תקווה, בשכונה איכותית ושקטה. אין ספק כי תחילת הטיפול בגמילה מהתמכרות לסמים במיקום הזה תוכל לאפשר לאנשים רבים גם גישה למשפחתם לשם קבלת התמיכה הרגשית הנחוצה כה לאורכו של התהליך. המיקום מאפשר מצד אחד את השקט הנחוץ למטופלים ומצד שני לא מנתק אותם לחלוטין מן העולם המודרני, כך שבסיומו של הטיפול יוכלו לחזור לקהילה מבלי לקבל הלם בעקבות השוני שבין מרכז הגמילה לבין האולם שבחוץ.

  מכון גמילה מסמים יהיה המקום בו ניתן יהיה להיפטר מההרגלים הרעים וההתמכרות לסם ולפתוח בדרך חיים חדשה. את התהליך המורכב הזה ניתן יהיה לעבור בעזרתו של מרכז גמילה מקצועי ומנוסה אשר כולל צוות רפואי שיוכל לסייע בכל עת. בין הטיפולים שניתן יהיה לקבל במכון הגמילה ניתן לראות גם:

  • טיפול תרופתי – לעיתים תהליך בגמילה וניקוי הגוף מהסם עשוי להוביל לתסמיני גמילה חריפים ומסוכנים למכור. על מנת להקל את תסמינים אלו ולסייע בהתמודדות עם התהליך כולו, לעיתים עולה הצורך לשלב טיפול תרופתי אשר יוענק על ידי צוות רפואי מנוסה.
  • טיפול אישי – חלק מתהליך הגמילה יהיה גם הגמילה הרגשית והאישית מהסם. על מנת להשלים תהליך זה בהצלחה המטופל ייפגש על בסיס קבוע עם אנשי המקצוע המיומנים לכך אשר יוכלו לכוון אותו ולסייע ברכישת מנגנוני התמודדות עם החיים ללא נוכחות הסמים בהם.
  • טיפול קבוצתי – אין ספק כי שיחות קבוצתיות הוכיחו את יעילותן בהתמודדות עם התמכרויות שונות. הדבר למעשה מעניק למכור את היכולות לשתף את העובר עליו בקבוצה תומכת אשר מבינה את עשר מתרחש בחייו.

  ליווי והדרכה צמודה

  מרכז "ניקה נגמלים" ילווה אתכם בכל שלבי הגמילה, זאת החל מהגמילה מהחומר עצמו, דרך הגמילה הנפשית מהסם ועד ולרכישת מנגנוני ודרכי ההתמודדות עם החיים מבלי שתיכנעו ותשובו אל חיבוקו הארור של הסם.

  רישיונות רפואיים

  להמשיך קריאה

  תוכנית תמיכה למכורים

  מה היא התוכנית תמיכה למכורים נקיים? זוהי בעצם תוכנית לאנשים מכורים לסמים או לאלכוהול, שעברו קורס גמילה בסיסי, במסגרת התוכנית לגמילת מכורים במכון גמילה "ניקה נגמלים"….

  טיפול בהתמכרויות

  טיפול בהתמכרויות – מרכז גמילה ניקה נגמלים טיפול בהתמכרויות זהו תחום מאוד רגיש, לכן, רוב האנשים שנתקלים בבעיית טיפול בהתמכרויות אצל קרוביהם, הרבה פעמים נכנסים לבלבול…

  אישפוזית

  למה אישפוזית? אישפוזית הצורך הפיזי המתמיד של מכור לשימוש בסמים יפסק אך ורק כאשר הוא יהיה מטופל במסגרת מקצועית, בה אנשי המקצוע יתמכו ויעזרו לו…

  גמילה מסמים קשים

  גמילה מסמים הינה ככל הנראה אחד התהליכים המאתגרים והמורכבים ביותר אשר אדם עשוי לעבור בחייו. אך חשוב להבין כי מטרתו של טיפול זה הינה לאפשר…

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים