צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  זקוקים לעזרה בנושא התמכרות להימורים?

  מרגישים שאתם מתמודדים עם הפסדים כלכליים בעבודה, בעסק או בחיי המשפחה? היום משפחות רבות נקלעות למצבים כלכליים קשים והפערים רק מתעצמים ואיתם גם הלחצים, החרדה והדיכאון. כתוצאה ממצבים כלכליים מהסוג הזה, נולדים מכורים להימורים שמנסים בכל דרך להגיע לאיזון. אך מה קורה בדרך? הם מתחילים בקטן, משחק פוקר עם החברים וככל שהם חווים את אפקט ההצלחה, הם מתמכרים אליו ומנסים לפנות להימורים גדולים יותר. שם הם חווים גם הצלחה וגם הפסדים, וככל שהם ממשיכים, המזל לא תמיד מאיר להם פנים ומבלי לשים לב הם מגדילים את ההפסדים שלהם בבנק, ונכנסים לברוך הרבה יותר קשה ממה שהם דמיינו מלכתחילה. פנייה לעזרה התמכרות להימורים היא הכרחית בשלב הזה, שכן לא תמיד ניתן לשים לב שמשהו גדול קורה בפן הכלכלי ולכן יש צורך להתייעץ, לפנות לאנשי מקצוע שיוכלו לכוון אתכם מחדש למסלול הנכון. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מתעסק בדיוק במצבים הללו ומסייע למכורים רבים, בעיקר למהמרים, למצוא את המסלול הנכון. הם מתאימים להם טיפול רלוונטי, אישי ומקצועי שמסייע להם להתמודד ולצאת לדרך חדשה.

  כך תזהו מהמרים כפייתיים

  מהמרים לא תמיד שמים לב שהם מכורים. הם ממשיכים להגיע מידי יום ולהמר, גם כשהכסף האחרון נותר להם בכיס או בבנק. איך תדעו אם אחד החברים או מבני המשפחה הוא מהמר כפייתי? לפי ההתנהגות שלו. בהתחלה הוא נראה אדם מלא ביטחון עצמי, מדבר המון על הצלחת הזכייה שלו ועוד. מהר מאוד הוא מוצא את עצמו מפסיד ואז ממקום של התלהבות ושמחה, הוא מתחיל להיות דיכאוני, מתוסכל, חסר חיים וללא כל רצון להיפגש עם חברים אלא רק להמר ולהמר כמה שאפשר. אם זיהיתם תסמיני גמילה אצל אחד מהחברים שלכם, כדאי שתמליצו להם לגשת לעזרה התמכרות להימורים בהקדם.

  אל תתעלמו מהם

  אלו יכולים להיות החברים הכי טובים שלכם, בני המשפחה, הילדים, השכנים והדודים, אם יצא לכם להבחין באחד שהתמכר להימורים, תציעו לו לפנות לעזרה התמכרות להימורים. כך תוכלו להציל את חייו.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" מלווה מטופלים רבים שהתמכרו להימורים שנים רבות, ויחד עם הניסיון והידע שהצוות המקצועי צבר עם השנים, הם נותנים טיפולים פרטניים לכל מטופל ומצבו.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים