צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  התמכרות להימורים – אפשר לצאת מזה

  אנשים רבים החווים מצוקה בשל התמכרות להימורים מרגישים אי יציבות בחיים הפרטיים, וגם בחיים העסקיים. לא מעט מהם מנסים להיגמל לבדם, תוך הידיעה שהם יכולים לעשות זאת. הרוב פשוט מפסיקים ללכת לקזינו או להגיע אל ערבי הפוקר. אך זוהי סיטואציה שהיא לא רק מנטלית קשה, אלא גם חברתית. לפתע מרגישים בדידות, הלחץ הכלכלי מאותת והחלום המתוק של לזכות בסכום כסף משמעותי בתוך שניות א מפסיק להופיע. זהו בדיוק הזמן לפנות אל מרכזי גמילה פרטיים על מנת לקבל טיפול מתאים. וישנם לא מעט כאלו. הצעד הראשון שלכם מתחיל ממש כאן.

  ליווי מקצועי ואישי בדרך לחיים טובים יותר

  אנחנו יודעים בדיוק מה אתם מרגישים. אתם נמצאים במצב שבו מעולם לא חשבתם שתצטרכו להגיע אל מכון גמילה מהימורים כי בכל פעם אמרתם לעצמכם שלכם זה לא יקרה. זה רק עוד משחק קטן, זה רק עוד הימור קטן, ואתם יכולים להפסיק.

  בפועל, זה לא באמת קורה. אתם נשאבים לעוד רגע קטן, ועוד רגע קטן שהופך להתמכרות ולחבויות גדולות ומתחיל גם להעיק עליכם בחיים הפרטיים, וגם העסקיים.

  מהרגע שאתם מתחילים טיפול מקצועי ואיכותי עם אנשי מקצוע המלווים אתכם בסבלנות, אדיבות והכלה אתם בהחלט יכולים להפסיק את ההתמכרות, ולהתחיל חיים חדשים. נכון, זה לא יהיה קל. זה יהיה מאתגר, ואפילו קשה. אבל כשאתם עושים זאת יד ביד עם האנשים הנכונים הדרך להצלחה היא בטוחה.

  איך מתחילים טיפול?

  שניה לפני שאתם מתחילים את תהליך הגמילה חשוב שתבינו לאיזה סוג של טיפול אתם נכנסים. ישנו כיום מגוון גדול מאד של טיפול המותאמים ברמה האישית לכל מטופל ומטופלת, כאשר הטיפול כולל גם תכנית עבודה מסודרת ומסלול חיים חדש, שיקום, ובחירה של תכניות לעתיד תוך אווירה תומכת, פתוחה נעימה ומכילה.

  הטיפול ילמד אתכם להיפטר מתחושות ייאוש, לראות את התקווה ואת האור בקצה המנהרה ולהרגיש את החיים האנרגטיים והשמחים שמגיעים לכם ללא ההתמכרות.

  באמצעות ליווי מקצועי תוכלו בקלות להגיע למצב גמילה המותאם לכם אישית וליהנות מחיים מאושרים, רגועים וללא מתח.

  מכון הגמילה 'ניקה נגמלים' הוא מכון בעל נסיון משמעותי ובעל וותק, ידע במתן מענה רגיש אדיב ומכיל למטופלים ותמיכה רגשית מכילה ורגועה. התקשרו כבר עכשיו על מנת שתוכלו לקבל יעוץ ראשוני, ואוזן קשבת.

  ביחד ובמעטפת חמה ואוהבת, תוכלו בדיסקרטיות, אמינות ויסודיות להתחיל את הצעד הראשון לחיים חדשים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים