צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  התמכרויות שונות ודרכי ההתמודדות עמם

  קבלת טיפול במצב של התמכרות היא הדרך היחידה במרבית המקרים שיכולה לספק פתרון אמיתי למצב. גמילה עצמית או טיפולים נקודתיים יכולים לסייע לטווח קצר, אך המציאות מלמדת שלא מדובר בפתרונות אמיתיים יציבים. ואילו כאשר מדובר על תוכנית טיפול מקצועית במסגרת מרכז גמילה מהתמכרויות הרי שיש כאן אפשרות של ממש לספק למטופל פרק חדש בחיים. במרכז גמילה ניתן לקבל טיפול בהתמכרויות שונות כמו סמים, תרופות מרשם, אלכוהול וגם כמובן גמילה מהתנהגויות שונות כמו התמכרות להימורים. תוכנית הטיפול חייבת להיות מבוססת מערך תומך של צוות מקצועי ובנויה שלב אחר שלב באופן המתאים מבחינה רפואית ומנטלית. "ניקה נגמלים" הינו מרכז גמילה המציע תוכניות טיפול איכותיות למי שזקוק לכך, תוך גישה טיפולית ואיכותית.

  הצוות במרכז גמילה

  לא אחת עולה השאלה מיהם אנשי הצוות העובדים במסגרת של מרכז גמילה מהתמכרויות. אופן הטיפול הינו כזה שמרבית הזמן המטופל שוהה במרכז הגמילה ועם אנשי הצוות, ללא משפחתו או חבריו ולכן טבעי ששאלה זו עולה בקרב האנשים הקרובים לו. מכון טיפול מגמילה כולל נוכחות שוטפת של אנשי צוות מקצועיים כמו למשל רופאים, נויורולוגים, פסיכיאטריים, מדריכים, מטפלים שונים כמו פסיכולוגים, בתרפיה ואומנות. לצד המכון עצמו ואנשי הצוות חשובה גם המתודה המיושמת בטיפול, האבחון והשימוש בציוד וכלים משרתים כמו למשל אביזרים שונים לתרפיה, מכשור רפואי מסייע בהיבט הפרא-רפואי ועוד. גם שילוב של מתקני ספורט או משחקי חשיבה למשל הוא רלוונטי בחלק מתוכניות הטיפול, וכמובן שכל תוכנית טיפולית לגמילה מהתמכרות נבנית בהתאמה אישית למטופל וצרכיו.

  עלות הטיפול

  העלות עבור תוכנית טיפולית במסגרת מרכז גמילה מהתמכרויות משתנה בין מכון גמילה אחד לאחר. בישראל פרוסים מרכזי גמילה שונים כאשר לכל מרכז יש את המאפיינים שלו. כמובן שחשוב לבחור בתוכנית טיפולית המתאפשרת עבור המטופל מבחינת התקציב העומד לרשותו או לרשות משפחתו, אך חשוב לדעת שלעתים התשלום לא צריך להוות מחסום. כדאי מאוד להרים טלפון לתאם פגישת אבחון ראשונית במרכז הגמילה ולהבין מהן האפשרויות השונות בהיבט הרפואי, הטיפולי והכספי. תוכלו למשל לתאם פגישה ראשונית במרכז הגמילה "ניקה נגמלים" ולקבל את כל האינפורמציה הדרושה, שתעשה לכם הרבה סדר ובהירות בדברים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים