צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  המלצות על סדנת גמילה מאלכוהול

  רבים מהגברים והנשים נוהגים לשתות אלכוהול בחברה. אך בחלק מהמקרים הם גם ממשיכים לשתות לבד ובכמויות שלעיתים מביאים אותם למצב של התמכרות שמחייבת לעבור תהליך גמילה. לפני שיהיה מאוחר מידי, מומלץ לבדוק לגבי סדנת גמילה מאלכוהול, שתוכל לסייע לכם בשלבים המוקדמים של ההתמכרות לאבחן את מצבכם, לשים לב לבעייתיות שנקלעתם אליה ולפתור אותה בתהליכים של טיפול. היום ניתן לעבור סדנה מהסוג הזה במרכזים טיפוליים שונים, שכל מטרתם היא לעזור למכורים לאלכוהול להיגמל. כמו מכון גמילה "ניקה נגמלים" המלווה מכורים בגילאים שונים, שהתמכרו לאלכוהול והיו צריכים לעבור תהליך גמילה באמצעות סדנה. יחד עם אנשי המקצוע הטיפוליים, ניתן למצוא מענה לכל שאלה איתה אתם מתמודדים ולצאת עם תשובות ותחושה של התקדמות ועשייה.

  תהליך סדנת גמילה מאלכוהול

  תחילת כל סדנת גמילה מאלכוהול היא תהליך ארוך ויכול להיות גם קשה לגברים ונשים שמתמודדים עם התמכרות. התחושות הפנימיות של המכורים הן קשות, יש השתוקקות וכמהה למשקאות חרפים, ועצם הרצון להירשם לסדנה הוא כבר דרך נפלאה להתחיל שינוי. בסדנה יהיו אמצעי למידה שונים, בהם אתם תחשפו את התחושות שלכם, תדבר על הרגשות והמחשבות כאשר אתם שותים או רוצים לשתות אלכוהול. ובעזרת אנשי המקצוע שיהיו נוכחים, תוכלו להבין איך לשפר את מצבכם ולצאת מהנקודה הקשה הנפשית והפיזית איתה אתם מתמודדים.

  מדוע כדאי לפנות אל המומחים?

  התמכרות לאלכוהול נחשבת בתחום הרפואה לבעיה רפואית. מהסיבה הפשוטה: אדם סובל מכאבים נפשיים ופיזיים, והתחושות הן כל כך קשות שהן לא מאפשרות לו לעבוד, להיפגש עם חברים כמו שהיה רגיל, ליהנות ולחיות כי האלכוהול פשוט משתלט על חייו. כדי שיהיה אפשר להגיע לאיזון בכל התחומים בחיים, ניתן להגיע למרכז גמילה בו קיימת סדנת גמילה מאלכוהול ולהתנסות בתהליך משנה חיים, ולהתחיל דרך חדשה, טובה ובריאה יותר. הרבה אנשים נמנעים לגשת למרכזי הגמילה השונים בגלל החשש של "מה יגידו", אם הבריאות שלכם חשובה לכם אל תהססו או תתביישו, הצעד יעשה עבורכם פלאים.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל ניסיון רב וותק בטיפול באנשים רבים שהתמכרו לאלכוהול בחייהם, ויחד עם אנשי המקצוע הכי טובים הם מסייעים להם למצוא את הדרך החוצה ולבחור בעצמם.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים