צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  החלטתם על תהליך גמילה מאלכוהול? אתם לא לבד

  המוני אנשים ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט סובלים משתייה מופרזת של אלכוהול. זה יכול להתחיל ברמה מופחתת ולהתגבר לכמות מופרזת. ויכול גם להתחיל כהתמודדות עם סיטואציות לא פשוטות שהחיים זורקים אלינו. כך או כך, מדובר בהתמכרות הדומה לסמים וחשוב לטפל בה באמצעות מוסד גמילה המאפשר גמילה מסודרת ובמסלול ותכנית מותאמים אישית לחיים חדשים. ובהחלט מגיע לכם חיים חדשים, ואין סיבה שתעברו זאת לבד.

  הגמילה מאלכוהול יכולה להציל אתכם

  אנחנו יודעים איך זה מתחיל, אבל גם יודעים איך זה נגמר. אלכוהול הוא אלמנט מרכזי באירועים חברתיים בין אם בבית, בין אם באירוע ובין אם בבילוי בחוץ עם חברים או משחקי קלפים ביתיים. ההתמכרות לאלכוהול יכולה לקרות בלי לשים לב בכלל. עוד לגימה, עוד אירוע, עוד מפגש או עוד התמודדות.

  משום מה אתם תמצאו את עצמכם תמיד עם כוס אלכוהול ביד בטעמים משתנים וככל שאתם תעלו את כמות האלכוהול גם התסמינים המנטליים והפיזיים יגברו. נתחיל במצב בריאותי שעלול להגיע לסיטואציות מאד קשות בשל אלכוהול. תפקודי הכבד עלולים להפגע משמעותית. אתם עלולים להיות אדישים לסביבה, הסוכר יעלה, ובכלל כל המצב הבריאותי יהפוך ללא תקין.

  מבחינת מצב מנטלי, יש סיכוי גבוה שתפתחו מצבי רוח משתנים במקצבים מהירים. עצבות לשמחה, שמחה לעצבות ואף דכאון. זוהי בדיוק הסיבה שצריך לדעת מתי להפסיק לפני ההתמכרות, ואם בכל זאת התמכרתם חשוב שתדע שאותה התמכרות לאלכוהול היא לא גזירת גורל ויש לכם עם מי לדבר, ועל מי לסמוך.

  זה הרגע לבחור מכון גמילה מקצועי בו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שרק מחכים לסייע לכם לחזור לחיים נורמטיביים וטובים.

  מהם התסמינים להתמכרות לאלכוהול?

  ישנם כיום לא מעט תסמינים שיכולים להעיד על התמכרות לאלכוהול בעיקר כי גם המודעות עלתה ברמה משמעותית. תשומת לב לכמות האלכוהול, יציאות מרובות, רכישות מרובות של אלכוהול גם הביתה או אלכוהול שנגמר מהר ממה שאתם מתכננים.

  תחושה של חוסר יעילות בבית, בעבודה ותקשורת לקויה עם הסביבה בהחלט יכולים להעיד על כך. אתם עלולים לרצות לוותר על פעילויות חברתיות, מפגשים משפחתיים או על הדברים שאתם פשוט אוהבים. אלכוהול יכול להביא אתכם למצב בו אתם מוותרים על החיים. מגיע לכם לחיות.

  אם זיהיתם תסמינים זהו בהחלט הרגע לגשת לקבלת סיוע חיצוני ורצוי שבהקדם. מוסד גמילה "ניקה נגמלים" הוא מוסד גמילה מקצועי ובעל נסיון משמעותי במתן טיפול לאנשים המכורים לאלכוהול. בליווי מקצועי, אישי, ואווירה עוטפת מכילה ומשפחתית תוכלו לחזור לחיים חדשים, וטובים יותר.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים