צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  החיים אחרי גמילה מהתמכרויות – גם אתם יכולים

  רוב המכורים לאלכוהול טוענים במיתוס די נפוץ שתהליך הגמילה מאלכוהול לא מחייב תהליך מקצועי, אך לא כך הדבר. הטיפול בהתמכרויות מחייב מסגרת מקצועית תומכת על מנת שהתהליך לא יסכן את בריאות המכורים ולא רק, גם לא ינטשו את התהליך ויצליחו לסיים אותו בהצלחה. ישנם לא מעט תסמינים המתריעים על התמכרות לאלכוהול, כמו גם תסמינים המצריכים הבנה, הכלה ואמפתיה. מגיע לכם לחוות תהליך איכותי לחיים טובים יותר.

  גמילה נכונה ואפקטיבית עושים במסגרת מקצועית

  אנחנו יודעים שאתם מרגישים חזקים, ואנחנו שמחים על כך. החוזקות שלכם בהחלט יכולים לבוא לידי ביטוי גם בנסיון להיגמל לבד. אבל למה לכם לעשות את זה לבד? אם אתם יכולים להגיע אל מסגרת מקצועית שתלווה אתכם, אתם יכולים להכנס אל תהליך גמילה איכותי ובריא יותר, ומגיע לכם תהליך נכון ואיכותי.

  במצב של גמילה ואם הגמילה אינה מפוקחת, גם תהליך גמילה עלול להסתיים בנזקים קשים, ולעיתים אף במוות. אל תוותרו על החיים שלכם, מגיע לכם להיגמל במסגרת מקצועית, באווירה עוטפת ומכילה שתוביל אתכם לחיים חדשים.

  מהם תסמיני הגמילה?

  בזמן תהליך שכזה, אצל כל אדם ואדם ישנם תסמיני גמילה מאלכוהול שניתן להבחין בהם כבר בשלבים הראשוניים של התהליך. ה"קריז" של תהליך הגמילה יכול להגיע בדרגות שונות ולהיות מושפע מכמה וכמה פרמטרים מתהליכים קודמים.

  התסמינים הקלים יותר הם לרוב רעד בידיים, הקאות, בחילות, התקפי חרדה, הזעת יתר, כאבי ראש ואף לילות ללא שינה. אלו יכולים להופיע בתחילת תהליך הגמילה כשש שעות מתחילת התהליך. משמע, מהרגע שסיימתם את המשקה האלכוהולי האחרון שלכם. לאחר כ-24 שעות אתם עלולים לחוות תחושת בלבול, הזיות ובמקרים מסוימים גם פרכוסים. לכל אלו יש צורך בפיקוח רפואי ומעקב של אנשי מקצוע, כמובן בהתאם לדרגת ההתמכרות.

  אחד מהתסמינים הקשים ביותר במהלך הגמילה כאשר זו היא פתאומית ולא מבוקרת או מפוקחת כלל הוא הכרה מעורפלת, הזיות ויזואליות, תחושת זחילת חרקים מתחת לעור או על עור, חום גבוה והאצת דופק. אלו עלולים להביא למצב בריאותי מסוכן מאד, ואף למוות.

  בואו נעבור את זה ביחד

  כשמדובר על התמכרויות קשות אלו אין באמת שום סיבה שתעברו את התהליך לבד. מכון הגמילה המקצועי כאן עבורכם עם טובי אנשי המקצוע החל מפסיכיאטרים, פסיכולוגים, תזונאים ועובדים סוציאליים. כולם רק מחכים לסייע לכם לעבור את התקופה הקשה הזאת ולהתחיל חיים חדשים.

  מרכז הגמילה "ניקה נגמלים" השוהה בפתח תקווה בשכונה קטנה, נעימה ופסטורלית כאן עבורכם. התקשרו כבר עכשיו על מנת לקבל טיפול מכיל, מבין, חם ומקיף שיכול להציל את חייכם. כי החיים שלכם חשובים לנו.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים