צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  הגיע הזמן להתחיל חיים חדשים

  לצערנו אנשים רבים סובלים מהתמכרויות אלו ואחרות שעלולות להביא לתוצאות הרסניות, נזקים משמעותיים ובמקרים מסוימים אף למוות. בין אם אלו התמכרויות לאלכוהול ובין אם אלו התמכרויות לסמים או הימורים, לכל התמכרות הנזק המשמעותי שלה. כאשר מדובר על התמכרות להימורים למשל זוהי התמכרות המערבת בתוכה יותר מגורם אחד, אלא אנשים נוספים, ויש פה גם אלמנט קשה וסיכון משמעותי לאלימות ומוות. חשוב לדעת שיש כיצד לטפל בהתמכרויות ולקבל את חייכם בחזרה, תוך שאתם במסגרת בטוחה וטובה.

  זה הרגע שלכם לחזור לחיים נורמליים

  לצערנו תופעת ההימורים היא תופעה שהרבה מאד אנשים סובלים ממנה ומובילה לנזקים קשים מאד. התמכרות יכולה להיות התמכרות לסמים, התמכרות להימורים, התמכרות לאלכוהול ועוד. כל התמכרות שהיא יכולה להביא לנזקים קשים, ואף למוות, ועל כן חשוב לטפל בה מבעוד מועד. ניתן לטפל בהתמכרויות באמצעות מכונים שונים. מכון גמילה מאלכוהול יעניק לכם תכנית גמילה מסודרת, כמו גם מכון גמילה מסמים שיוכל לבנות לכם תכנית מסודרת ואיכותית. כל שעליכם לעשות זה את הצעד הראשון, ההבנה שאתם זקוקים לעזרה.

  איך מתחילה התמכרות?

  התמכרות להימורים למשל יכולה להתחיל בהימור שהוא פעם אחת במשחק קלפים באווירה חברתית, או הימור על קבוצת ספורט באופן חד פעמי. ככל שתהיה התרגשות מההימור ומתוצאותיו, כך עלול לעלות השימוש בהימורים.

  אם מדובר על התמכרות לאלכוהול או לסמים, גם כאן זה יכול להתחיל בהתנסות חד פעמית. חברתית, במסגרת בילוי או מועדון, או במסגרת לחץ חברתי או בדידות.

  איך יודעים אם אתם מכורים? כאשר תפסיקו את פעילות ההימורים, הסמים או האלכוהול תתחילו להרגיש חרדה, דכאון, חוסר שקט ואתם גם עלולים לחוות מחשבות אובדניות.

  זה בדיוק הרגע בו מכון גמילה יכול להביא לכם תועלת רבה ולהצמיד אליכם אנשי מקצוע להתאמת טיפול אישי, אנונימי שיגרום לכם להחלים מההתמכרות ולהכניס אתכם אל מסלול נורמטיבי לחיים רגועים וטובים, כמו שמגיע לכם.

  מעבר למחיר המנטלי ואיכות החיים שנהרסת טוטאלית לא מעט מהמרים חווים גם בעיות כלכליות בשל ההימורים. הוצאה כספית גבוהה על סמים, על אלכוהול וכמובן הימורים חוזרים ונשנים המביאים לחבויות גבוהות ומשם גם מסכנות חיים ואין שום סיבה שתחיו כך.

  אתם לא לבד – יש לכם על מי לסמוך

  חשוב לנו שתדעו, אתם לא לבד. מכון גמילה 'ניקה נגמלים' הוא מכון גמילה איכותי ומקצועי שבראש סדר העדיפויות שלו הם הצרכים שלכם. המכון ממוקדם בפתח תקווה בשכונה קטנה, פסטורלית ואיכותית המאפשרת ללקוחות לשהות במסגרת ביתית חמה עוטפת.

  מכון גמילה 'ניקה נגמלים' דוגל בדיסקרטיות, אמינות, ויסודיות. התקשרו כבר עכשיו לקבלת יעוץ ראשוני ואוזן קשבת. ביחד, נצליח להגיע לחיים קלים, רגועים וטובים עבורכם.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים