צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  האלכוהול זמין ומסוכן

  מרבית הסמים הם עניין בלתי חוקי, לפחות בינתיים, זה לא אומר שהם לא קיימים ובועטים בכולנו, אבל זה לא מגיע למה שקורה בשוק האלכוהול, הוא מותר, הוא חוקי ומצוי בחנויות הכי קרובות לבית, וגם באירועים ובחגיגות של כל המיינסטרים, וזה הופך אותו למסוכן ביותר. זה יכול להיות החבר שלכם, הבן או האח, זה יכול להיות אתם עצמכם. התמכרות לאלכוהול היא עניין נפוץ ביותר לצערנו בכל שכבות הציבור ובמגוון גילאים, לפעמים כתוצאה מעומס נפשי, טראומות עבר מודחקות שמחפשות מפלט בריחה, דפוס התנהגות נגרר וחוסר שליטה, בכל מקרה גמילה מאלכוהול שתחזיק מעמד לאורך זמן חייבת תמיכה מקצועית איכותית, מוסד גמילה מאלכוהול הוא הכתובת המדויקת שלכם.

  ולא רק אלכוהול

  סמים קשים, ממשפחות האופיום ודומיו, קוקאין, ארוהין וכל מה שיש עוד בשוק החופשי הזה, יכולה להתחיל בטעימה אחת בודדת ומסוכנת, ניסיון חוויתי מתוך בטחון ש"לי זה לא יקרה", וזה כן קורה, לוקח זמן לזהות אבל התלות המתפתחת בסם היא כמעט בלתי נמנעת, סמים קשים משפיעים חזק מאד על המצב המנטלי של האדם וגם על מצבו הפיזי, תחושת המסוגלות המשכרת והדיכוי התחושתי שמשכיח כל כאב- משכנעים את הנפש כמעט בלי שליטה ליטול שוב ושוב, מהר או לאט היא מוותרת על כל מה שלא יהיה בשביל התחושות הללו, מאבדת עניין בסביבה ואיכשהו מגיעים למצב "מכור". גמילה מסמים קשים היא תהליך ארוך ויסודי הכולל שלבים רבים וטיפולי עזר, שלא ניתן לעבור כראוי בלי עזרה מקצועית.

  יש סיכוי

  אם אתם מוצאים את עצמכם או את היקרים שלכם בין מילות המאמר- אל תרימו ידיים, כי יש לכל אחד סיכוי. התהליך אמנם ארוך ודורש אנרגיות רבות מהמטופל ומהקרובים לו, ההתנתקות מהגורם הממכר היא קשה ומשפיעה על הנפש וגם על הגוף, התופעות עלולות להיות כואבות לכולם, אבל כן, זה אפשרי! אם אתם חזקים ומוכנים לצאת לקרב אל תהססו מלפנות לעזרה. שימו לב שהתנתקות עצמאית בלי תמיכה מקצועית היא אבודה מראש, הגוף והנפש תלויים בגורם הממכר ואינם מסוגלים לעמוד בתופעות המוכרות בשם "קריז" ולא בכדי, אתם זקוקים לליווי צמוד ומכיל, תמיכה רגשית, טיפולי עזר, כלים להתמודדות נכונה עם דחפים וטכניקות שליטה יעילות, ובעיקר הרבה ניסיון ומקצועיות כדי לעשות את זה נכון ויעיל, אתם גיבורים, ואנחנו פה כדי לתת לכם את כל מה שאתם זקוקים לו כדי לצאת מנצחים.

  ניקה ישראל היא המרכז השקט של הנגמלים, אנחנו באמת מאמינים שאתם מסוגלים לזה, ויש לנו את כל הרצון, הידע והמקצועיות, כדי לעבור את זה יחד איתכם בהצלחה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים