צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  דרכי גמילה וטיפול בהתמכרות לאלכוהול

  על מנת לטפל בהתמכרות מסוג גמילה מאלכוהול נדרש לעבור תוכנית טיפול מוסדרת לפי שלבים מקצועיים – על מנת להבטיח הצלחתה. לצערנו קורה לא אחת שאנשים נורמטיביים מוצאים את עצמם שותים אלכוהול על מנת לברוח מטרדות היומיום. קורים מצבים בהם האדם שבורח באמצעות האלכוהול צורך אותו יותר על המידה ובצורה תלותית. התמכרות לאכוהול מהווה התמכרות לכל דבר ומפתחת תלות גופנית ונפשית. כמובן שהאלכוהול עצמו כאשר הצריכה הינה יתר על המידה מהווה גורם סיכון רפואי ובריאותי. חשוב להבין כי ניתן בהחלט לשפר את המצב ולפתור את הסוגייה הבעייתית של התלות באלכוהול. לצורך כך חשוב למכון במרכז טיפולי מקצועי המציע תוכנית טיפול מוסדרת ואיכותית. כך למשל במכון גמילה מאלכוהול "ניקה נגמלים" בגוש דן מתקיימת תוכנית טיפולית מומלצת. במקום מתקיימות תוכניות נוספות.

  יצירת קשר עם מכון הגמילה

  באמצעות שיחת טלפון אל מכון גמילה מאלכוהול ניתן לקבל את כל המידע הראשוני הנדרש. פשוט מחייגים אל מכון הגמילה בצורה קלה, כאשר אנשי מקצוע מיומנים מקבלים את השיחה ויודעים בדיוק כיצד לפעול ולהנחות. השיחה מתקיימת באופן המתאים בין אם מי שמתקשר הינו האדם עצמו המעוניין בתהליך גמילה או בני משפחתו וחבריו. לכל סיטואציה ניתן מענה בצד השני בצורה המתאימה ביותר עם כל הכלים הנדרשים להמשך התהליך. אל תחששו לעשות את הצעד הראשון ולהרים טלפון. מדובר בשיחת טלפון אשר יכולה לשנות את החיים ולהחזיר את מי שזקוק לטיפול לדרך המלך.

  שלבי התוכנית

  תוכנית הטיפול של מכון גמילה מאלכוהול כוללת כמה שלבים. השלב הראשון הינו יצירת הקשר עם המכון ותיאום פגישה. השלב הבא כולל בחינת המצב ומצבו של המטופל. אחרי השלבים הראשוניים מתחיל הטיפול עצמו שכולל בהתאם לצורך פגישות טיפוליות, לעתים אשפוז, טיפולים קבוצתיים וביצוע אבחונים תדירים על ידי הצוות. בתוכנית משולב גם תהליך שיקום וחזרה לקהילה. מכון גמילה מהתמכרויות נוספות בפתח תקווה במרכז הארץ מציע תוכנית טיפול איכותית לגמילה מהתמכרויות. ניתן לפנות למכון זה הנקרא "ניקה נגמלים" ולקבל את כל המידע הדרוש תוך שימוש על ידי צוות המקום בגישה רגישה ומחבקת ומתן טיפול יעיל מקסימלי לכל מטופל ומטופלת במקום.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים