צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  דגשים בעת בחירת מרכז גמילה מאלכוהול

  "ניקה נגמלים" הינו מרכז גמילה מאלכוהול, סמים והימורים. המרכז פותח את שעריו בעבור כל אדם אשר מעוניין להחזיק לידיו את השליטה על חייו. כך יוכל להתמודד עם אתגרי החיים בליווי התמיכה הנחוצה ומבלי שיעלה ההכרח לחזור את ההתנהגות ההרסנית אותה מעוניין להשאיר מאחור. לכן, אם קיימת אצלכם בעיית שימוש בסמים או אלכוהול, או שאתם רוצים לעזור לאדם קרוב אליכם, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל יעוץ ראשוני בנושא.

  ההתמכרות לאלכוהול הינה אחת מההתמכרויות הקשות וההרסניות ביותר בעולם. היא מובילה לפגיעה בכל תחומי החיים של האדם ופוגעת גם במשפחתו וחבריו. ההתנהגות ההרסנית לא עוצרת ופעמים רבות המכור גם לא יהיה מעוניין לקבל את הטיפול הנחוץ לו. כיוון שמצב זה הינו מורכב ורגיש במיוחד, וודאו כי אתם בוחרים מרכז גמילה מאלכוהול בצורה הנכונה, כך שהמקום יוכל לספק למכור את כל התמיכה לה הוא זקוק.

  • ניסיון ומקצועיות – זכרו תמיד לשאול אודות ניסיונו של מרכז הגמילה. מרכזים מנוסים ואלו אשר מעסיקים צוות מיומן, יהיו אלו אשר יוכלו להתמודד בצורה הנכונה עם כל שלבי הגמילה אותם יעבור המכור ויציעו את התמיכה הרפואית והנפשית הדרושה למטופל.
  • פרטיות – רבים מעוניינים בפרטיות ובטיפול דיסקרטי, זאת על מנת שבשעה שיתאוששו מהתמכרותם, יוכלו לעשות זאת מבלי שאנשים זרים יעמתו אותם עם עברם.
  • תכנית טיפולית – מרכזים שונים יכולים להעמיד לרשותכם תכניות טיפול שונות ומגוונות. מומלץ יהיה לבחור במרכז אשר דואג ליצור תכנית טיפול אינדיבידואלית בעבור כל מטופל. זאת כתלות בחומר הממכר אותו צורך ובתדירות, בהתאמה למצב הבריאותי והנפשי שלו והקשיים אשר נאלץ להתמודד איתם במהלך השגרה היום יומית שלו.

  ליווי צמוד לאורך כל תהליך הגמילה

  מרכז "ניקה נגמלים" יעניק לכל מטופל ומטופל את תשומת הלב המרבית לכל אורכו של תהליך הגמילה. הדבר למעשה נועד לוודא כי המטופל יעבור את כל השלבים הנדרשים על מנת שיוכל להשתלב חזרה בקהילה בצורה נורמטיבית, זאת גם במסגרות החברתיות וגם במקום התעסוקה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים