צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מתרופות פסיכיאטריות

  האם יצא לכם להרגיש שאתם טרודים? עם מחשבות ותחושות כבדות לגבי העבודה, הזוגיות, הכספים והמשפחה? מדובר בלחצים שהם טבעיים ויומיומיים שרבים מהאנשים חווים לאורך כל ימות השבוע. אך מה קורה כשהמצב מחמיר? שמאוד קשה לתפקד או להמשיך את השגרה הרגילה שלכם כפי שהייתה ואתם זקוקים ליותר מנוחה ושקט. אם אתם מוצאים את עצמכם במצב הזה, בוודאי פניתם לרופא והסברתם לו את מצבכם. הוא באופן טבעי מסביר לכם שאולי אתם חווים התקף חרדה ודיכאון ומציע לכם תרופות הרגעה. יש תרופות טבעיות, שהן ללא ספק עוזרות מעט ויש תרופות כימיות שניתנו לרבים מהאוכלוסייה כמו, ציפרלקס וקלונקס. השימוש בהן הופך עם הזמן לממכר והרבה אנשים לעיתים לא מצליחים להתמודד לבד עם המצבים הללו ללא השימוש בתרופות. אם אתם מרגישים מכורים לתרופות מהסוג הזה, כדאי לשקול לגבי גמילה מתרופות פסיכיאטריות. היום ניתן להיגמל במכוני גמילה שונים כמו מכון גמילה "ניקה נגמלים" שמציע טיפול מקצועי לגמילה מתרופות פסיכיאטריות שונות.

  מינון גבוה

  התחלתם להשתמש בתרופות פסיכיאטריות שונות, מכל מיני סיבות שאתם מתמודדים איתם. לאט עם הזמן התרופות הפסיקו להשפיע והרופא המליץ להעלות את המינון כדי שתוכלו להמשיך להרגיש שזה עובד לכם. המימון עולה בכל פעם קצת ואתם לחלוטין מצליחים להרגיש את הרוגע והשלווה שאתם כמהים לו. שימוש גורף ובכמויות גבוהות יותר עם הזמן, יכול לפתח התמכרות ותלות בתרופה. התלות היא לא בהכרח משהו רע, אך כאשר אתם לא מצליחים לבד להגיע לפתרון הנפשי שאתם זקוקים לו לעיתים, כאן יש צורך לחשוב על גמילה מתרופות פסיכיאטריות.

  איך מתבצע תהליך הגמילה?

  כאשר מדובר בגמילה מתרופות פסיכיאטריות, הגמילה נעשית בצורה איטית והדרגתית. מכיוון שהתהליך מלווה בקשיים רבים ויש צורך של פיקוח מלא של איש מקצוע כמו, רופא פסיכיאטר שיבצע את הפחתת השימוש בתרופה בהדרגה ובהתאם לתגובה של המטופל. בזמן הורדת הכמויות הגוף מתחיל להתנקות ויחד עם זאת, מופיעות גם תופעות לוואי. אחרי שהן מסתיימות, הגוף מתחיל להתאזן ולהתחדש.

  לסיכום, מכון גמילה מומלץ "ניקה נגמלים" מוביל ומומחה בלווי מטופלים שהתמכרו לתרופות פסיכיאטריות ונותן להם מענה טיפולי רלוונטי שיסייע להם להתנקות ולהתחדש.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים