צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מתרופות נגד דיכאון

  תרופות שמסייעות לשיפור תחושת הדיכאון והחרדה ניתנו בעיקר על ידי רופאים. זאת מכיוון שיש אנשים שמפתחים את התחושות הללו בעקבות כל מני מצבים בחייהם, אלו יכולים להיות מצבי טראומה, לחצים ועומסים בעבודה, בזוגיות, במשפחה והתרופות האלו נחשבות ליעילות מאוד ומשפרות את מצב הרוח ואת התחושות פלאים. יחד עם זאת, השימוש התרופות הללו לאורך זמן והעלאת המינון יכולה בהחלט לגרום להתמכרות ולתלותיות בשימוש שלהם. מכיוון שהגוף מתרגל לכך שההתמודדות עם התחושות הן באמצעות תרופות הוא לא מתאמץ, ולכן כאשר הוא מתרגל למינון מסוים הוא צריך מינון גבוה יותר. אם אתם מרגישים שללא התרופות הגוף שלכם פשוט קורס, יכול להיות מאוד שאתם צריכים להתחיל תהליך של גמילה מתרופות נגד דיכאון. גם אם זה נשמע לכם גדול מידי ומנותק ממה שאתם מרגישים, ככל שהשימוש יגבר כך יהיה לכם הרבה יותר קשה להתמודד עם זה. מכון גמילה "ניקה נגמלים" הוא המקום המתאים ביותר עבורכם להתחיל תהליך גמילה מתרופות נוגדות דיכאון וחרדה. בעזרת המטפלים המקצועיים שלהם, תוכלו לקבל מענה טיפולי מקצועי ומתאים במיוחד עבורכם ולמצבכם.

   גמילה מתרופות נגד דיכאון והפסקת התרופות

  השאלה הפופולרית שעולה בקרב אנשים שמעוניינים להתחיל גמילה מתרופות נגד דיכאון היא – מתי ניתן להפסיק את השימוש בתרופות נוגדות דיכאון וחרדה? כדי שהטיפול יצליח ויהיה אפקטיבי, עליכם להתחיל להוריד בהדרגה את השימוש בתרופות. כלומר, לבקש מהרופא להוריד מינון ולא להוסיף, להחליף לתרופה עם השפעה יותר חלשה ואם אתם מרגישים שיש לכם את היכולת להפסיק לחלוטין, תנסו. ההמלצה היא לעבור את תהליך הגמילה בהדרגה כדי לראות תוצאות יותר טובות.

   איך תזהו את תסמיני הגמילה?

  התחלתם גמילה מתרופות נגד דיכאון והגוף שלכם מגיב? ברוב תהליכי הגמילה הגוף מתחיל להשתנות פיזית ונפשית וככל שתהיו יותר מודעים לכך, כך תצליחו לעבור את זה בשלום. התסמינים הם מאוד דומים לתסמינים של גמילה מחומרים ממכרים אחרים, והם: תחושה פנימית לצרוך דברים מתוקים, לבכות, להיות עצובים ולבד, לכעוס, לחשוב מחשבות כואבות על עצמכם ועל הסביבה שלכם ועוד. ככל שתצליחו לעבור את זה מהר, הגמילה תתחיל להיראות הרבה יותר נעימה.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל ניסיון רב במתן טיפולים פרקטיים למכורים לתרופות נוגדי דיכאון וחרדה. הצוות המקצועי יתאים לכם את הטיפול המתאים שיוביל לתוצאות שאתם מייחלים להם.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים