צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות

  ככל שהשנים עוברות, הרבה יותר אנשים משתמשים בתרופות אנטי פסיכוטיות שמשפיעות באופן ישיר על מצב הרוח שלהם ולא מאפשרים לאנשים להתמודד עם כאבים או מצבים בעצמם. התרופות הללו ניתנות בעיקר בעקבות קשיים שהתפתחו בחייהם, התקפי חרדה, דיכאון, הימצאות של מחלות נפש כמו: סכיזופרניה, מאניה דפרסיה, אישיות דו קוטבית ועוד. אם אתם משתמשים בתרופות מהסוג הזה ומרגישים שהן משתלטות להם על החיים, על ההתנהגות, על האפשרות להגיב בדרך שאתם רגילים או להתמודד עם סיטואציות כמו שהייתם רוצים מומלץ לשקול גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות במקום מקצועי ומשפחתי כמו, מכון גמילה "ניקה נגמלים" שמלווה אתכם מהרגע הראשון ועד לרגעי הגמילה המיוחלים. תוך הכלה, יחס אישי, מתן כלים טיפוליים מקצועיים, מפגש עם אנשי מקצוע רלוונטיים והתאמת הטיפול לכם ולמען הצלחתכם.

  איך ניתן לעבור גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות בצורה טובה?

  יש לא מעט טיפים שניתן לתת לאנשים שמתחילים תהליך גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות. קודם כל כדאי להתחיל את תהליך הגמילה בהדרגה. מה הכוונה? כמו כל גמילה, גם במקרה הזה יכולות להתפתח תופעות לוואי קלות עד קשות שיכולות לגרום לכם לתחושות שיהיה מאוד קשה להתמודד איתם. לכן, חשוב לבצע את התהליך בהדרגה, לא צריך למהר לשום מקום. הטיפ הנוסף שחשוב להכיר, הוא הבנה והכלה. צפו לתהליך גמילה ארוך. יכול להיות שייקח זמן עד שתתחילו להרגיש שהתנקיתם, אבל אל תתייאשו. תתמידו וזה יקרה. והדבר הכי חשוב הוא לדאוג להקיף את עצמכם באנשים שאוהבים ורוצים בטובתכם, כך שבכל נפילה הם יהיו שם בשבילכם לתמוך ולעזור לכם להמשיך ולהתמיד בגמילה.

  איך בוחרים מרכז גמילה טוב?

  רוב מרכזי הגמילה בארץ, נותנים מענה לגמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות. אך איך תדעו שזה המרכז שאתם רוצים לעבור בו את התהליך? חשוב מאוד שהמרכז יהיה איכותי, בעל ניסיון, מקצועי, עם אנשי מקצוע רלוונטיים, שיספק עבורכם את הכלים הטיפוליים הרחבים, שתוכלו למצוא בו בית, משפחה ויותר מכך, שישמור היטב על האנונימיות שלכם ללא כל פחד להיחשף.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" מוביל ומנוסה במתן מענה טיפולי למטופלים שהתמכרו לתרופות אנטי פסיכוטיות. יחד עם הצוות המקצועי, הם מתאימים לכם טיפול אישי ומסייעים לכם להיגמל בהדרגתיות עד להצלחה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים