צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מתרופות אופיואידים

  אופיואידים זוהי תרופה שניתנת בדרך של מרשם רופא ונחשבת על פניו כבטוחה לשימוש. אך ככל שהמטופל משתמש בה יותר, הוא יכול לפתח התמכרות לתחושה ויחד איתה מתפתחים תסמינים לא נעימים. כמו: תלות, חוסר שליטה, בעיות שינה, חוסר שקט ועוד. תופעות הלוואי יכולות להחמיר עם השימוש בתרופה, ויחד עם זאת לגרום להתמכרות. אם אתם מרגישים שהתרופה משתלטת עליכם וכי פיתחתם תלות, כדאי לחשוב על גמילה תרופות אופיואידים ולמצוא את הטיפול המתאים. מכון גמילה "ניקה נגמלים" נחשב ומנוסה במתן טיפולי לגמילה מאופיואידים. הוא מצמיד לכם אנשי מקצוע ומטפלים ייעודיים למצבכם, שיוכלו לסייע לכם להיגמל על הצד הטוב ביותר.

  למה צריך גמילה תרופות אופיואידים?

  הרבה פעמים אנחנו בטוחים שתרופה שניתנת על ידי רופא יכולה להיות טובה לנו. כי הוא מכיר את הרקע הרפואי שלנו ויודע מה מתאים לגוף שלנו. יחד עם זאת, לא כל המלצה של רופא היא טובה עבורנו. יכול להיות שבהתחלה תהיה לה השפעה, והיא תגרום לנו לתחושה הרבה יותר טובה עם הכאבים הפיזיים והנפשיים, אך ככל שהשימוש בה עולה, מופיעות תופעות חדשות שיכולות לגרום לנזק בהתנהלות היומיומית. התופעות הללו אומנם מופיעות בעלון המידע שמגיע איתן, אך תמיד יש את האמרה שהסיכוי שהתופעות הללו יקרו לכם היא קטנה. ברוב המקרים כאשר משתמשים בתרופה באופן ממושך, תופעות הלוואי מופיעות ואין דרך למנוע אותן. בשלב הזה רצוי לשקול גמילה תרופות אופיואידים ולהבין כי מעבר לדבר הטובים שהתרופה נותנת, יש גם המון תופעות לוואי לא טובות לגוף.

  היכן מומלץ להיגמל?

  אם אתם משתמשים בכדורי אופיואידים כבר תקופה ארוכה ומרגישים תלות ותחושה שאין לכם שליטה על השימוש בהם – מומלץ לפנות למכונים השונים ולהתחיל גמילה תרופות אופיואידים. תהליך הגמילה נעשה על ידי אנשי מקצוע ומטפלים, שייתנו לכם מענה טיפולי רלוונטי למצבכם. כל אדם מתמודד עם הגמילה בצורה שונה, ולכן כדי שגם אתם תצליחו לעבור את התהליך בשלום – חשוב למצוא מכון גמילה טוב, שנותן יחס אישי, חם ומשפחתי. אחד שדואג שהגמילה תהיה בהדרגה, לצד מטפלים מוסמכים שמלווים אתכם מהרגע הראשון ועד לרגע הגמילה המיוחל.

  לסיכום, מרכזי גמילה "ניקה נגמלים" מוביל בלווי אנשים שהתמכרו לחומרים ממכרים כמו תרופות אופיואידים. הוא מתאים להם מטפלים מקצועיים שיסייעו להם לעבור את התהליך בקלות ובהדרגה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים