צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מפרקוסט

  מכירים את משכך הכאבים פרקוסט? מדובר בכדור שניתן על ידי רופאים במרשם מסודר שכל מטרתו לסייע למטופלים רבים עם כאבים שונים וקשים. מכיוון שהכאבים יכולים להיות כמעט בלתי נסבלים, המטופל מסוגל לקחת כמה וכמה כדורים במקביל וככל שהוא מעצים את המינון, הוא יכול ליצור בגוף התמכרות. בתחילה הוא מאוד נהנה מהתחושה, כי הכאב פוחת ויש הטבה והקלה. אך ככל שהשימוש עולה, הכדור כבר אינו משפיע כמו שהוא היה רגיל ולכן הם פונים באופן אוטומטי לרופא ומבקשים מינון גבוה יותר וכך הלאה. אם אתם חושבים שיש סיכוי שהתמכרתם לכדור ואתם רוצים לנסות להתמודד לבד עם הכאב, כדאי לשקול לגבי  גמילה מפרקוסט. אומנם הגמילה תגרום לגוף שלהם להגיב לאי שימוש בכדורים, אך בטווח הרחוק תוכלו להתמודד עם הכאב בצורה אחרת. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול למצוא עבורכם את הדרך להיגמל מפרקוסט ולהתמודד עם הכאבים בעזרת טיפול טבעי, נפשי ובריאותי אחר שלא יעורר התמכרות.

  גמילה מפרקוסט – מאפייני השימוש

  כאשר משתמשים בפרקוסט ישנם תופעות רבות שמתחילות להתרחש בגוף האדם ככל שהשימוש עולה. בהתחלה התחושה היא עילאית, יש רוגע, שלווה ונעימות בגוף. מכיוון שהפרקוסט הוא כדור תרופתי שניתן נגד כאבים, הוא לגמרי עושה את העבודה ומספק תחושה טובה. אך הגוף הוא חכם, ומסתגל מאוד מהר לשימוש בכדור ולכן הוא מבקש לצרוך יותר. כדי שיהיה אפשר לפנות לגמילה מפרקוסט חשוב להבין את תהליך הגמילה והשיקום: רבים ממרכזי הגמילה משתמשים בשיטות טיפול משולבות, כשלכל אחת יש את ההשפעה שלה על הגוף. למשל: יוגה, טיפול פסיכולוגי, מדיטציה, פסיכותרפיה ועוד. מלבד זאת, הם מספקים מעטפת של תמיכה ולווי צמוד עד להצלחת הטיפול המלא.

  התנהגויות שחשוב לשים לב אליהן

  בעקבות השימוש בהפרקוסט יש נטייה להתמכרות אך גם להתנהגויות מסוכנות כמו: שימוש במרשמים מזויפים כדי לקבל כדורים, לגנוב כסף כדי לקנות כדורים ולחפש במקביל סוחרי סמים שמספקים את הכדורים הללו. התרופה על פניו נראית תמימה, אך יש לה הרבה השלכות גם על ההתנהגויות שלכם. גמילה מכדורים יכולה לאזן ולהחזיר אתכם לתלם.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" מלווה כבר הרבה מאוד שנים מטופלים שהשתמשו במשככי כאבים והתמכרו. הם מסייעים להם להיגמל ולחזור לחיים מפוקחים ובריאים יותר.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים