צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מסרקוול

  היום לא מעט אנשים משתמשים בכדורים נוגדי דיכאון כמו: מסרקוול. הם מאוד דומים בהשפעה שלהם לכדורי הציפרלקס הידועים שעוזרים להרבה מאוד אנשים לווסת את התחושות שלהם ולהקטין במידה את הדיכאון שהם מרגישים. למרות שיש תגובות טובות על השימוש בתרופות, מכיוון שהן מפחיתות את הכאבים בגוף ובנפש, הן יכולות גם מבלי לשים לב לגרום להתמכרות לתחושה, בדומה לחומרים ממכרים אחרים. גמילה מסרקוול יכולה להיות הצעד הנכון שתעשו, מכיוון שככל שתמשיכו להשתמש התחושות אומנם ייעלמו, אך עם הזמן הכדורים יפסיקו להשפיע ותצטרכו מינון גבוה יותר. לכן גמילה זה הצעד הנכון. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול מאוד להתאים עבורכם, במיוחד למצב ההתמכרות מסרקוול. הצוות המקצועי יכול ללוות אתכם מהרגע הראשון, להתאים לכם טיפול, ללוות ולתמוך בכם עד לגמילה.

  תהליך הגמילה מסרקוול

  השימוש בתרופות שמטפלות בחרדה ודיכאון עלה בשנים האחרונות והפך לשם דבר בקרב אנשים רבים. הרופאים ממליצים על התרופות הללו והאנשים מרגישים שיש צורך להיעזר בהם כדי להתגבר על המצב הנפשי שהם מתמודדים איתו. תהליך הגמילה מסרקוול הוא הדרגתי ונעשה בעזרת איש מקצוע או מכון גמילה מתאים, כדי שתוכלו להימנע מתופעות לוואי קשות. אומנם תופעות הלוואי יהיו בכל מקרה, אך השאלה היא באיזו סביבה – האם היא תומכת? האם היא מכילה? חשוב שהסביבה שבה תבצעו את הגמילה תהיה עוטפת. התהליך הוא חשוב, אל תתפשרו גם על הסביבה שתהיה בקרבתכם.

  גמילה במכון ייעודי

  כאמור, גמילה מסרקוול צריכה להיעשות באופן הדרגתי. לכן חשוב לפנות למכון גמילה ייעודי, שיכול להתאים לכם את הטיפול, אנשי המקצוע הרלוונטיים, סביבה תומכת ומכילה, אפשרויות טיפול נוספות ובעיקר יחס חם, אישי ומשפחתי שתוכלו להרגיש שיש לכם למי לפנות בזמן הגמילה. התהליך הוא לא פשוט וצריך להיות מוכנים לו נפשית, ההגעה למכון גמילה היא הצעד הטוב ביותר עבור המשתמשים בכדורים ונחשב לפתרון מצוין ואפקטיבי.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל ניסיון של הרבה שנים בטיפול באנשים שהתמכרו לסרקוול. יחד עם צוות המטפלים הם דואגים להתאים למטופלים תכנית טיפול, עוטפים אותם ביחס חם ואישי ועוזרים להם להיגמל על הצד הטוב ביותר.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים