צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מסמים קלים תופעות לוואי

  מרגישים שכל החיים שלכם תקועים? העבודה כבר לא מעניינת, החברים לא עושים חשק לצאת, אין לכם סבלנות לצפות בטלוויזיה ואתם מוצאים את עצמכם מעשנים סמים קלים בשביל הכיף, עם עצמכם, על הספה, במיטה ולבד. כבר הרבה מאוד זמן שאתם רוצים לעשות שינוי, להרגיש אחרת עם עצמכם ועם המצב שאתם נמצאים בו ומתלבטים לגבי גמילה מסמים קלים תופעות לוואי. נכון, לכל תהליך גמילה יש גם תופעות לוואי שצריך להתמודד איתם, אך אם תגיעו מוכנים לתהליך, תוכלו לקבל את תופעות הלוואי בהרבה יותר קלילות, נינוחות ותעברו את זה דיי בקלות ממה שדמיינתם. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מציע לכם להגיע למקום משפחתי, מקצועי ומכיל שמלווה כבר הרבה מאוד שנים מטופלים שהתמכרו לסמים קלים ולא הצליחו לעבור תהליך טיפולי לבד. הם מצמידים לכם אנשי מקצוע איכותיים, שיעשו הכל כדי שתמצאו את הדרך הנכונה לכם להתנקות.

  גמילה מסמים קלים תופעות לוואי – סוגי הסמים

  המונח סמים קלים הוא רחב ובתוכו יש כל כך הרבה סוגים של סמים שניתן להשתמש בהם, כשלכולם כמובן יש תופעות לוואי דומות ואחרות. בישראל כאשר מדברים על סמים קלים, מתייחסים בעיקר לקנאביס ממנו ניתן להפיק גראס וחשיש. ככל שמגבירים את השימוש בסמים, ניתן לחלות במחלות קשות שיכולות להיות מסכנות חיים כמו: סרטן, טרשת נפוצה ונוספות. בנוסף, תופעות הלוואי מתפתחות גם להתנהגויות שונות בתוך הזוגיות, במשפחה, בין החברים ועוד והן יכולות להיות: כעס, חרדה, דיכאון, התבודדות, הזויות, התקפי זעם וכדומה. גמילה מסמים קלים תופעות לוואי היא אפשרית וניתנת לביצוע בעזרת כוח המחשבה, המוטיבציה והרצון שלכם לצאת מתוך ההתמכרות. ככל שתחליטו במהרה שאתם לא רוצים להשתמש יותר, כך התסמינים יפחתו ואתם תהיו במקום הרבה יותר טוב בריאותי.

  גמילה במכון ייעודי

  כאשר מתחילים לחשוב על גמילה מסמים קלים תופעות לוואי, צריך להבין שיש צורך בבקשת עזרה. פנייה למכון גמילה היא לגמרי האופציה הטובה ביותר שרבים פונים אלייה כדי לקבל מענה, כלים, לווי וסיוע.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל ידע רב בכלים טיפוליים לגמילה מסמים קלים. בזכות הניסיון עתיר השנים של המכון ואנשי המקצוע, הם הצליחו לסייע לאנשים להיגמל במהרה מכל סם שהם השתמשו בו.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים