צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה ממתדון

  חומרים ממכרים מסוג מתדון יכולים לגרום לתופעות לוואי רבות, למצבים והתנהגויות שהמשתמש בהם לא בהכרח ידע שהם יכולים להתרחש בגופו. החומר נותן מענה לכאבים, בדומה לכדורים אחרים, אך שהוא נחשב לאחד מהחומרים החזקים שקיימים. ככל שהשימוש בחומר עולה, כך יש סיכוי גדול להתמכרות. ההתמכרות היא לא רק פיזית – לתחושה שהמתדון מאפשר, אלא גם נפשית. אם אתם מרגישים שאתם מתמכרים לחומר, ויש לכם צורך להתחיל תהליך גמילה ממתדון – אתם בצעד הנכון. כדאי ואף מומלץ לפנות למרכז טיפול שמתמחה בגמילה מהסוג הזה ולאפשר לעצמכם להיגמל ולהתחיל דרך בריאה ונקייה יותר. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול להתאים בדיוק למצב שבו אתם נמצאים ויסייע לכם להגיע לגמילה מהירה, תוך יחס אישי ומשפחתי, התאמת טיפול רלוונטי ועוד.

  גמילה ממתדון – הקשיים האפשריים

  חומר מסוג מתדון יכול להוביל להתמכרות כאמור. תהליך הגמילה ממתדון עשוי להיות קשה ומורכב וחשוב לדעת זאת. בהתחלה ישנן תופעות לוואי רבות, וכדי שתוכלו להתמודד איתן יחד צריך לעשות גמילה ממתדון בהדרגתיות. כלומר, יש להפחית את השימוש בחומר פעם אחר פעם ולא בבת אחת. זאת על מנת לאפשר לגוף להתרגל ולגרום לו להבין שאתם מפסיקים אך בצורה נכונה. הקושי הראשון יכול להיות פיזי, אתם תחושות כאבים רבים. הקושי השני הוא נפשי, יהיו לכם תחושות חדשות כמו חרדה, דיכאון, מצבי רוח ועוד. אך ככל שתקפידו על תהליך הדרגתי, כך תצליחו לעבור את תהליך הגמילה בהצלחה.

  איפה כדאי להיגמל?

  הרבה אנשים בוחרים להתחיל גמילה ממתדון במכוני הגמילה בארץ. הם מציעים הרבה שיטות ואפשרויות טיפול, ויכולים להתאים לכם את הטיפול הרלוונטי עבורכם. בנוסף, הם עוטפים אתכם ביחס חם, אישי, מכיל ומשפחתי ובשלבי הגמילה אלו בדיוק הדברים שאתם תזדקקו להם. גם אם נדמה לכם שניתן לעבור את הגמילה לבד, וללא כל תמיכה – אתם טועים. תהליכי גמילה לצד אנשים טובים, יכולים לשנות פלאים את הדרך שבה תעברו את הגמילה.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" מוביל כבר הרבה מאוד שנים בלווי תהליכי גמילה של חומרים ממכרים מסוג מתדון. יחד עם המטפלים המקצועיים, הם בוחרים שיטת טיפול לכל מטופל ומטופל ועושים את המקסימום עד שהם מגיעים למצב של גמילה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים