צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מליתיום

  תהליך גמילה מליתיום יכול להשתנות מאדם לאדם. לכן כאשר אתם מתחילים גמילה מחומר ממכר חשוב שתכירו את המורכבות: ליתיום הוא כדור שעוזר לאדם לשפר את מצב רוחו. יש אנשים בנינו שסובלים ממצבי רוח שונים, יש ימים שהם מאוד שמחים ויש ימים עצובים וכואבים. השימוש בו מסייע להם לשמור על איזון בתחושות וממצבי דיכאון וחרדה, הם יכולים להרגיש הרבה יותר נינוחים ויציבים. התחושות הללו יכולות להיות מאוד ממכרות עבור אנשים שהיו רגילים להתמודד עם מצבים ירודים לאורך חייהם ולכן, עם הזמן והשימוש בתרופות הם מתמכרים מבלי לשים לב. לכן, תהליך הגמילה צריך להיות מוקדם יחסית לזמן הגילוי, וככל שתקפידו להתחיל אותו בזמן, כך תמנעו הרבה מאוד נזק בעתיד. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול לעזור לכם להיפטר מההרגל של השימוש בליתיום, ולמצוא עבורכם טיפול שיוביל אתכם לדרך הרבה יותר בריאה ונקייה מחומרים ממכרים.

  גמילה מליתיום – איך ניתן לעשות זאת נכון?

  ליתיום הוא חומר שעוזר כאמור לייצב את מצבי הרוח של האדם. האנשים שבדרך כלל משתמשים בו סובלים בעיקר ממאניה דפרסיה שהתסמינים שלה הם: עליות וירידות דיי קיצוניות של מצב הרוח. התנודות הללו משפיעות מאוד על האדם וגורמות לו לנזק מתמשך במהלך חייו. על מנת שתהליך גמילה מליתיום יהיה מוצלח, צריך להקפיד על מספר דברים: לפנות לאיש מקצוע. כלומר, חשוב שתהליך הגמילה יהיה בפיקוח ועם לווי של רופא. לא מומלץ להתחיל את הגמילה לבד, כדאי להתייעץ עם רופא קודם לכם. הדבר השני והחשוב לא פחות, הוא לבצע את הגמילה בהדרגה. הדרך הכי נכונה להפסיק להשתמש בליתיום הוא להוריד מינון בצורה נכונה ולא בבת אחת. ככל שתקפידו על הצעדים הללו, תצליחו להיגמל בהצלחה וללא כל נזק עתידי.

  כיצד בוחרים מכון גמילה מומלץ?

  אחרי שגיליתם שאתם מכורים לליתיום והחלטתם לעשות את הצעד ולהתחיל גמילה מליתיום – בחרתם בדרך הנכונה. כעת כל מה שנותר לכם לעשות הוא למצוא מכון גמילה שמתאים לצרכים שלכם, וייתן לכם מענה טיפולי, יחס חם ואוהב.

  לסיכום, מרכז הגמילה "ניקה נגמלים" נותן מענה כבר הרבה מאוד שנים למטופלים שהתמכרו לליתיום בשלבים שונים בחייהם ומתאים עבורם את הטיפול הרלוונטי עד להצלחת הגמילה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים