צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מחשיש

  היום יותר ממחצית מהאנשים בישראל משתמשים בסם מסוג חשיש ומעשנים אותו בסיטואציות חברתיות בעיקר, אך לא רק אלא גם לבד, במצבים רפואיים שונים ועוד. חשיש בהתחלה הוא חומר מאוד מטלטל, הוא נותן תחושה טובה, מרוממת ונעימה ולא משאיר תופעות לוואי אחרי השימושים הראשוניים שלו. לאחר שימוש ממושך של הסם, הגוף מתחיל להתרגל ולהתמכר ותופעת ההתמכרות יכולה להיות מסוכנת מאוד. המשתמש ירצה להתארגן הרבה יותר, להוציא המון כספים, להרגיש שללא הסם הוא לא יוכל ליהנות מהחיים ולשמוח וכך למעשה נוצר מעגל מאוד מורכב של התמכרות, טשטוש ורצון גם להתחיל גמילה מחשיש. אם עולה במוחכם המחשבה שאתם רוצים להפסיק ולא מצליחים לעשות זאת בעצמכם, כדאי לפנות לאחד ממכוני הגמילה בארץ ולהתחיל תהליך גמילה עוד היום. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול לעזור לכם להתחיל תהליך של גמילה ואף לסיים אותו בהצלחה בעזרת אנשי מקצוע טובים, שיעשו הכל כדי שתחזרו לתלם.

  איך מתחילים תהליך גמילה מחשיש?

  השלבים הראשונים של גמילה מחשיש מתחילים בהכנה נפשית וגופנית. כלומר, מהרגע שבו הבנתם שאתם רוצים להתחיל גמילה, כדאי לעבוד על הרצון הפנימי שלכם. השימוש בסם יכול לגרום לכם להרגיש יום אחד שאתם רוצים להיפרד ממנו ויום אחרי לרצות אותו יותר ויותר. כדי שתוכלו להיות ממוקדים במטרה ולהבין שהגמילה היא הצעד שאתם מעוניינים בו כרגע, אתם צריכים לחשוב על התוצאה – מה יקרה כאשר אני אפסיק להשתמש בסמים? אילו חיים יחכו לי אחרי? כמה כסף אחסוך? אילו חיים אני אייצר? המענה לשאלות הללו ייתנו לכם מוטיבציה לרצות יותר להתחיל בגמילה ואף להצליח אותה.

  מה מרגישים בתהליך גמילה?

  גמילה מחשיש שמגיעה באופן עצמאי, יכולה להוליד תופעות לוואי מפתיעות שלעיתים לא תוכלו להבחין האם הן שייכות לגמילה או למצב רפואי אחר. בהתחלה תהיה תחושת דיכאון, חרדה, מצבים רגשיים לא צפויים, רצון להיות לבד, להתבודד, לא ליצור קשר עם החברה ועוד. המצבים האלה חולפים אחרי מספר ימים. אומנם לאחר מכן יהיו מצבים חדשים שתתמודדו איתם, אך כל פעם שתעברו שלב אחר שלב, אתם תראו כמה טוב אתם מרגישים.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל ידע וניסיון רב בלווי מטופלים ומטופלות שהשתמשו בחייהם בחשיש והיה לכם רצון להיגמל ולהתנקות מהחומר. בזכות אנשי המקצוע המצוינים, הם מתאימים להם טיפול מקצועי ופרטני שמשפר את חווית הטיפול לחלוטין. צרו קשר עוד היום לקבלת סיוע מאת מכון גמילה מסמים קלים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים