צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מהרואין

  הרואין נחשב לסם מאוד קשה, ורבים מהאנשים משתמשים בו אחרי שהם ניסו כמה וכמה סוגי סמים אחרים שהפסיקו להשפיע. אם אתם משתמשים בוודאי אתם מכירים את התחושות הפיזיות והרגשיות שהוא מאפשר לכם, כלומר – בהתחלה הוא נותן לכם תחושה של ריחוף, של שמחה, אושר וקלות דעת. אך ככל שהשימוש גובר והכמויות עולות, כך כל משתמש בהרואין חווה רגעים של סבל בל יתואר במילים. אם אתם רוצים להפסיק את הסבל ולמצוא את הדרך החדשה אל התחושות הנעימות והרגועות יותר בגוף, כדאי לבדוק לגבי גמילה מהרואין במרכזי הגמילה השונים ולתת לעצמכם הזדמנות חדשה לחיות אחרת. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מקבל מטופלים ומטופלות שהתמכרו להרואין בשלב כזה או אחר בחייהם, ומציע אנשי טיפול מקצועיים ללווי אישי ומשפחתי עד שתגמלו לגמרי מהשימוש בסם מסוג הרואין.

  גמילה מהרואין ותופעות הלוואי

  כאשר אנשים בוחרים להתחיל גמילה מהרואין, הם יודעים שעומדת בפניהם תקופה מאוד מורכבת ומאתגרת מבחינה רגשית ונפשית. גם אם הם חושבים תחילה שהם חזקים ומסוגלים לעמוד בזה נפשית, כשהרגעים הללו מגיעים, הם מבינים כמה הם קשים וכמעט בלתי אפשריים. מה הם תופעות הלוואי האפשריות שתרגישו בעת הגמילה? יהיו תחושות של רעד, היפראקטיביות, מחשה לא צלולה, הזיות, כאבי ראש, רעב בלתי מוסבר, מחשבות טורדניות וכאבים בשרירים. המצב יכול להחמיר מאוד במידה ותעשו את תהליך הגמילה לבד. מומלץ לפנות ברגעים הללו לייעוץ ותמיכה במרכזי הגמילה השונים. הם יוכלו לתת לכם את המסגרת הנכונה לעבור את הגמילה בצורה נכונה ויותר מכך, להצמיד לכם אנשי מקצוע שיוכלו לתת מענה מלא למצבכם.

  כמה חשוב לגשת לטיפול?

  גם אם נדמה לכם שאתם יכולים לעבור גמילה מהרואין לבד, כשתתחילו, יהיה מאוד ברור שתצטרכו עזרה. גם בגלל תופעות הלוואי שעם הזמן הולכות ומחריפות וגם כי הצורך הוא כל כך חזק שברוב המקרים, אנשים חוזרים להשתמש ומתקשים להיכנס לתהליך הגמילה שוב. טיפול יכול לאפשר לעזור לכם להתחיל תהליך גמילה בהדרגה, עם תמיכה רחבה, לצד אנשי מקצוע שיודעים מה צריך וכך תרגישו הרבה יותר טוב.

  לסיכום, מרכז גמילה "ניקה נגמלים" בעל ניסיון רב וידע במתן טיפול, ייעוץ ותמיכה רחבה למטופלים שמעוניינים לעבור תהליך גמילה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים