צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מאלכוהול תסמינים

  לא מעט אנשים בישראל סובלים משתייה מרובה של אלכוהול, שלעיתים מובילה להתמכרות חמורה שמאוד קשה לצאת ממנה. אלכוהול, בדומה לסמים שונים, הוא ממכר ונותן תחושה רגועה ושלווה להרבה אנשים שמשתמשים בו. ההתמכרות יכולה להיות מאוד איטית ומשתנה בהתאם לשימוש של האדם. ככל שהוא יתמיד לשתות בכל אירוע חברתי, בבית, עם חברים, במהלך משחקים – הוא ללא ספק יוכל להתמכר ולהגיע למצב שהוא צריך להגיע לגמילה. איך תדעו שאתם מכורים לאלכוהול? גמילה מאלכוהול תסמינים יכולים להיות נראים לעין, אך חלקם גם סמויים. השלבים הראשונים הם הרצון התמידי להיות עם כוס אלכוהול ביד, עם בקבוקי אלכוהול שונים במזווה או במקרר, יציאה מרוב עם חברים ושתייה בלי הפסקה כל אלכוהול ועוד. ככל ששתיית האלכוהול עולה, כך התסמינים הולכים ומתפתחים והם מובילים גם למצבים נפשיים לא פשוטים. במידה וזיהיתם שיש סיכוי שאתם מכורים, כדאי לשקול אופציה לפנות למכרז גמילה שיכולה לסייע לכם להשתחרר מהאלכוהול אחת ולתמיד. מכון גמילה "ניקה נגמלים" הוא המקום המתאים ביותר עבורכם. כך שאם אתם מרגישים חלק מהתסמינים או את כולם, תיגשו בהקדם לקבל טיפול פרטני וייחודי לכם.

  גמילה מאלכוהול תסמינים – מהקל אל הכבד

  אלכוהול יכול להוביל להתמכרות קשה שמצריכה גמילה. היום יש לא מעט סימנים שיעזרו לכם לגלות האם אתם מכורים או שאחד מהחברים או בני המשפחה שלכם. גמילה מאלכוהול תסמינים הם מגוונים – השלב הראשון הוא רצון לשתות כמה שיותר. אתם תשימו לב שאין לכם הגבלה לכמות האלכוהול שאתם שותים, פתאום אתם מפריזים, יוצאים המון, קונים לא מעט אלכוהול ומסיימים אותו מהר מכפי שתכננתם. השלבים הבאים הם בעצם התוצאה של שתייה מרובה – יש תחושה שאתם כבר לא אפקטיביים בעבודה או בבית, יכול להיות שתוותרו על פעילויות חברתיות, משפחתיות, על התחביבים שלכם או על כל עשייה שעד לאותם רגעים הייתה עושה לכם טוב על הלב.

  זיהיתם תסמינים? גשו לטיפול

  גמילה מאלכוהול תסמינים יכולים בהחלט לסייע לכם להחליט האם אתם זקוקים לעזרה חיצונית או לא, אם אתם רואים חלק מהתסמינים אצלכם, מומלץ לפנות לטיפול מתאים בהקדם.

  לסיכום, מוסד גמילה "ניקה נגמלים" מקצועי ובעל ניסיון רב במתן מענה לאנשים שהתמכרו לאלכוהול בחייהם, ומציע להם טיפול, לווי, ייעוץ והכוונה להתחיל את החיים מחדש.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים