צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מאלכוהול שלבים

  יש לא מקרים בהם אנשים מתמכרים לאלכוהול מישיבה קצרה עם חברים. זוהי יכולה להיות ישיבה תמימה, כיפית וללא כל מטרה מיוחדת, אבל מאותו הרגע יש לכם צורך לשחזר את התחושה שהרגשתם ואם לא עם החברים, אז לבד. היום לא מעט אנשים בוחרים לצרוך אלכוהול בעצמם, גם לא לצורך מפגש עם חברים, אלא רק בשביל התחושה הנעימה והרגועה שהאלכוהול מאפשר להם. התמכרות לאלכוהול יכולה להתחיל בקטן ולגדול לממדים הרבה יותר מורכבים ומשם הדרך חזרה היא מאתגרת אך אפשרית. גמילה מאלכוהול שלבים ארוכים, אך כדי לעבור אותם בהצלחה צריך לפנות לעזרה חיצונית, ובכל תאפשרו לעצמכם לעבור את תהליך הגמילה בהדרכה ובדרך שמתאימה לכם. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מתאים לאנשים שהתמכרו לאלכוהול וזקוקים לתמיכה ולווי פרטניים כדי להיגמל. זוהי לא בושה לפנות לעזרה חיצונית, אלא יכולה להיות הדבר הכי טוב שתבחרו לעשות עבור עצמכם.

  גמילה מאלכוהול שלבים ותסמינים

  מכורים לאלכוהול עוברים שלבי התמכרות בלתי נראים לעין. לפעמים הם לא ישימו לב בכלל שהם שותים כוס אחר כוס, ולתחושה שאחרי. ההתמכרות סוחפת אותם ולכן לעיתים הם יזדקקו לגמילה מאלכוהול שלבים. התסמינים הם רבים, ובהתחלה מאוד לא קל לזהות אותם. למשל: תחושת דיכאון, חרדה, עצבות קשה, דופק מהיר, הזיות, בחילות, כאבים במפרקים, בלבול, תשישות, כאבים בחזה, בנשימה, נדנודי שינה וכדומה. התסמינים הללו לא מגיעים מיד, אלא בהדרגה והסובלים מהם יכולים לגרום לתחושה מאוד מפחידה.

  בחירת מכון גמילה

  אם זיהיתם חלק מהתסמינים אצלכם או אצל אחד מהחברים שלכם – מומלץ להתחיל גמילה מאלכוהול שלבים באחד ממכוני הגמילה בישראל, שיתאימו עבורכם טיפול מתאים, אישי, פרטני ומותאם אישית לכם. גם אם אתם חושבים שתצליחו להיגמל לבד, אין יותר טוב מלפנות למכון גמילה שמציע לכם לווי של אנשי מקצוע, דיסקרטיות מלאה, כלי טיפול רלוונטיים ועוד. אל תהססו לפנות ולקבל עזרה. בזכות שלבי הגמילה שלהם, תוכלו לחזור במהרה לשגרה שהכרתם קודם.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל מוניטין רב בלווי וטיפול במטופלים שהתמכרו לאלכוהול במהלך חייהם. יחד עם הצוות המקצועי הם מסייעים להם להיגמל ולצאת למסלול חיים חדש ונקי משימוש באלכוהול.

   

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים