צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מאלכוהול ללא אשפוז

  גמילה מאלכוהול יכולה להיות תהליך מאוד מורכב, עם תסמינים נפשיים וגופניים שיכולים להיות מאתגרים ולא בהכרח נעימים לאף אדם. אם אתם מעוניינים לעבור גמילה מאלכוהול ללא אשפוז, אתם צריכים להאמין בעצמכם ובמטרה שלכם. התחנה הראשונה שלכם בתהליך הוא ההבנה שאתם נפרדים מאלכוהול. אחרי ההבנה הזו, כדאי לפנות למכון גמילה שיעזור לכם להמשיך בתהליך עד למצב שבו אתם מרגישים שאין לכם צורך פנימי לשתות. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול להתאים לכם באופן מדויק לתהליך שאתם מעוניינים לעבור וללא אשפוז, אלא להיגמל בדרך טבעית ונוחה לכם. הם יצמידו לכם אנשי מקצוע שיסייעו לכם להיגמל בדרך שלכם, ללא כל מעבר בתהליכי אשפוז.

  גמילה מאלכוהול ללא אשפוז או עזרה מקצועית

  מכורים לאלכוהול שנמצאים במצבים קשים, לרוב יצטרכו עזרה מקצועית אך זהו לא בהכרח המענה העיקרי שהם זקוקים לו. ישנם פעמים שהם יוכלו לעבור גמילה מאלכוהול ללא אשפוז וללא עזרה מקצועית ולהתמודד עם התהליך לבד. איך? בעזרת המון כוח רצון, מודעות ויכולת להתחיל ולהיפטר מהרגלי השתייה. השלב הראשון שלהם הוא להיות מודעים למצב שהם מכורים. לאחר מכן, להתחיל ולהוריד את השימוש באלכוהול, בין אם בכמות השתייה היומיומית, קניית בקבוקי אלכוהול לבית, מפגש עם חברים בברים, במסעדות או בפאבים ששם יש אפשרויות רבות לשתיית אלכוהול בכל גווניו. שינוי אורח החיים והמודעות לו, יכולים בהחלט לעזור לכם להיגמל באופן טבעי וללא אשפוז.

  האם גמילה לבד מתאימה לכולם?

  התשובה היא לא. לכל אדם יש את היכולות שלו ואת המצבים הנפשיים איתם הוא מתמודד. ברוב המקרים, אדם מכור שיתחיל גמילה יתחיל להרגיש כל מיני תסמינים שלעיתים הוא לא ירגיש חזק לצידם ויצטרך לפנות לעזרה מקצועית במרכזי הגמילה השונים. לעומתו, יש אנשים שהם כן מסוגלים לעבור תהליך גמילה מאלכוהול ללא אשפוז וזאת מכיוון שהם יותר חזקים מנטלית ויודעים לשלוט במצבם. המקרים הללו הם בודדים, אך הם לגמרי אפשריים בקרב אנשים מסוימים. כדי שתוכלו לדעת אם אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם – אתם צריכים לנסות.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" וותיק ומנוסה במתן טיפולים שונים ומותאמים אישית למטופלים שהתמכרו לאלכוהול ואינם מצליחים בעצמם לעבור גמילה ללא אשפוז. הם מציעים אשפוז, לווי ותמיכה לאורך כל הדרך ועד לגמילה הרצויה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים