צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מאלכוהול בבית

  הדרך להתמכרות היא גלה ומושגת, גם אם ננסה למנוע אותה היא כמעט ובלתי אפשרית. היום נשים, גברים וצעירים מתמכרים לאלכוהול בשלב כזה או אחר בחייהם, בין אם במפגש עם חברים, בלימודים באוניברסיטה, בעבודה, במסיבות ובמקומות נוספים. הם נחשפים לשתייה חריפה ונהנים מהתחושה הנעימה שהיא מאפשרת, מבלי לדעת מה יהיו התוצאות וההשלכות הבריאותיות שיכולות להשפיע ישירות על התפקוד היומי, על המעורבות החברתית ועל מצבים נוספים. איך תוכלו לשלוט בתהליך ההתמכרות ולהתחיל גמילה מאלכוהול בבית? בשלבים הראשונים חשוב להכיר את התסמינים ותופעות הלוואי שנגרמות כתוצאה משתיית אלכוהול. מרגע הזיהוי, ניתן להיחשף לסוגי טיפול שונים שיכולים לסייע לכם בגמילה מהירה יותר. ניתן לקבל הדרכה מלאה גם במכוני הגמילה השונים או לפנות לטיפול מלא. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול לעזור לכם לאבחן את מצב ההתמכרות שלכם ולהתאים לכם את הטיפול הרלוונטי לכם, לפי התסמינים וההתמודדויות השונות.

  גמילה מאלכוהול בבית – התסמינים ותופעות הלוואי

  ישנם לא מעט תסמינים ותופעות לוואי שאנשים מרגישים בזמן שהם מתחילים גמילה מאלכוהול בבית. הם מתבטאים בצורות שונות אצל כל אדם ואדם, אך יחד עם זאת יש דמיון בתסמינים הגופניים והנפשיים. למשל: בחילות, חרדה, בלבול, רעד גופני בלתי נשלט, כאבי ראש, הזעת יתר ביום ובלילה, הזיות, הפרעות ראייה ועוד. התסמינים הללו יכולים להתפתח בעקבות בעיות רפואיות אחרות, אך אם אתם שותים בכמות גדולה שתייה חריפה והתחלתם תהליך גמילה בביתכם, ככל הנראה שהתסמינים הללו קשורים אחד בשני.

  האם ניתן להקל על התסמינים?

  כל אדם שמתחיל גמילה מאלכוהול בבית סובל מאוד מהתסמינים שלפתע מתקיימים בגוף. אם מדובר בתסמינים שנחשבים לקלים, אפשר לפנות לעזרה או טיפול ואף לקבל תרופות הרגעה שיכולות לסייע מאוד. במקרים בהם התסמינים חמורים, יהיה צורך לחשוב על אשפוז ולבדוק את התסמינים מקרוב. עד כמה הם מסכני חיים והאם המטופל מסוגל להתמודד איתם בעצמו.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" נותן מענה למטופלים שהתמכרו לאלכוהול ומעוניינים לעבור תהליך גמילה בביתם או במכון. הם עוטפים אותם באנשי מקצוע ובסוגי טיפול שונים, שמאפשרים להם לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים