צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה מאוקסיקוד

  שמעתם על כדורי אוקסיקוד? רופאים רבים נותנים אותם באמצעות מרשם לאנשים שמעוניינים להקל על כאבים פיזיים ונפשיים. אך כאשר האדם משתמש בהם המון, לעיתים הגוף מתרגל והכדורים מפסיקים להשפיע כמו שהם השפיעו בעבר. לכן, המטופלים פונים לרופאים ומבקשים מינון גבוה יותר. הרופאים מבצעים את הבקשה וכך בכל פעם המינון עולה ועולה ויכול להיווצר אצל המטופל התמכרות סמויה שהוא אפילו לא שם לב אלייה. התרופות הללו יכולות להשפיע לרעה על המשתמש, הן מבחינת תופעות הלוואי שמתגברות והן מבחינת התלות. במידה ואתם מזדהים עם התחושה, מומלץ להתחיל גמילה מאוקסיקוד בהקדם לפני שהמצב יחמיר הרבה יותר. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מסייע לאנשים רבים להיגמל מאוקסיקוד בעזרת שיטות טיפול ממוקדות. הוא מתאים להם אנשי מקצוע ייחודיים שעוזרים להם להיגמל בהדרגתיות ועל הצד הטוב ביותר.

  גמילה מאוקסיקוד  – תופעות הלוואי

  שימוש בכדורי אוקסיקוד יכולים לפתח בגוף האדם תופעות לוואי חמורות שצריך להכיר אותן ולדעת איך להתמודד איתם בזמן אמת או לפנות לגורמים מקצועיים ולהתחיל גמילה מאוקסיקוד. תופעות הלוואי יכולות להיות: תלות. כאשר אתם מרגישים שהכדורים שולטים בחייכם, ובלעדיהם אתם לא מצליחים לתפקד או לישון, כנראה שהגוף פיתח תלות בכדורים. בנוסף, אם אתם מתחילים להשתמש בכדורים לרעה ולא לצורך שלשמה הרופא נתן לכם אותם, כמו: עזרה בשינה, מענה לחוסר שקט שאתם מתמודדים איתו ועוד – זוהי נורה אדומה שצריך לשים לב אלייה מוקדם. תופעות הלוואי משתנות בין אדם לאדם, כך שאם זיהיתם חלק מהתופעות אצלכם, אל תתביישו לגשת לטיפול גמילה.

  תהליך הגמילה

  גמילה מאוקסיקוד הוא לא פשוט. ברוב הפעמים אנשים יזדקקו לעזרה מקצועית כדי לצלוח אותו. לכן הדבר הכי מומלץ הוא לפנות למכון גמילה מקצועי, שילווה אתכם מהרגע הראשון ויצמיד לכם אנשי מקצוע ומטפלים שיוכלו להסביר לכם על התהליך, ללוות אתכם לאורכו ולרוחבו עד שתצליחו להיגמל לחלוטין. חשוב לדעת שתהליך הגמילה הוא הדרגתי ולא נעשה באופן חד. בכל מקרה אתם תחושות את תופעות הלוואי, אך לצד אנשי מקצוע התהליך הופך קל יותר.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעל ניסיון רב בלווי אנשים שתמכרו לאוקסיקוד ומסייע להם למצוא את הטיפול המתאים, מצמיד להם אנשי מקצוע ומטפלים מומחים ומציע להם מקום משפחתי, עם יחס אישי, נעים וחם.

   

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים