צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה טבעית מסמים

  מכורים יכולים להיות אנשים רבים, כמו: בעלי משפחה, חברים, אנשי מקצוע, עורכי דין, בני ובנות נוער, מנהלים בכירים ועוד רבים. לעיתים לאנשים בעלי הישגים יש נטייה לשימוש בסמים בסוגים שונים – מהקלים ועד הקשים. השימוש משתנה בהתאם למצבם הנפשי, הלחצים היומיומיים והעומס שמצטבר לאורך היום על חייהם. מדובר בצד נחבא, כמעט ולא יהיה ניתן להבחין שהם משתמשים בסמים, הם יודעים להסתיר את זה בכל המסגרות שבה הם נמצאים, מכיוון שהם מתורגלים להתנהגות מסוימים. אולם, ככל שהשימוש גובר, כך ההתנהגות משתנה ואז כבר כמעט בלתי אפשרי לשלוט בזה. כדי שתוכלו להתחיל תהליך גמילה טבעית מסמים, עליכם קודם להיות מודעים להתמכרות שלכם. לאחר מכן, תוכלו להתחיל להוריד את השימוש בהדרגה איטית ולאט לאט לראות את התוצאות. מכון גמילה "ניקה נגמלים" יכול ללוות אתכם בתהליך הגמילה שלכם ואף לתת לכם כלים פרקטיים שתוכלו להשתמש בהם לאורך הדרך. הם יסייעו לכם לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר וכמובן, באנונימיות.

  מי יכול להתחיל גמילה טבעית מסמים?

  אנשים מכורים למעשה, כך לפי הטענה הרווחת, לא יכולים להיגמל לבד. הם צריכים עזרה מקצועית, אשפוז כפוי ובחלק מהמקרים להיכנס לתוך מוסד סגור ולנסות להיגמל. לעומתם, יש אנשים שיש להם חוזק נפשי וכאשר הם מחלטים שהם מפסיקים, הם יכולים לעשות זאת לבד. גמילה טבעית מסמים לא מתאימה לכל אחד, גם אם אתם בטוחים שיש להם חוזק נפשי רב, יכול להיות שתנסו ולא בהכרח תצליחו לקדם את הגמילה. יחד עם זאת, יש סיכוי שדווקא תכירו צד חדש בכם, צד חזק שיכול לקדם אתכם בצורה מצוינת לעבר גמילה מהירה.

  איך תדעו שאתם מסוגלים?

  הכל מתחיל ונגמר במחשבה. האם אתם מאמינים בעצמכם שיש אפשרות שתצליחו להיגמל מסמים? אם התשובה היא כן, אז ללא ספק אתם מסוגלים ואין שום סיבה שזה לא יקרה. אם יש לכם מעט ספק לגבי ההצלחה שלכם, גמילה טבעית מסמים לא בהכרח תהיה הצעד המתאים ביותר עבורכם.

  לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעלי וותק ומוניטין במתן פתרונות טיפוליים טבעיים למכורים לסמים שמעוניינים לעבור תהליך גמילה לבד. בזכות אנשי המקצוע הם יכולים להתאים לכם כלים טיפוליים שונים שיסייעו לכם לעבור את התהליך בהצלחה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים