צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  גמילה טבעית מאלכוהול

  כבר הרבה מאוד זמן שאתם חושבים על גמילה טבעית מאלכוהול ולא יודעים מאיפה להתחיל? לא מעט פעמים ניסיתם להפסיק ולרכוש אלכוהול בחנויות ובסופרים, להימנע ממפגש עם חברים ובני משפחה כדי לא להיחשף לסוגי האלכוהול השונים ולהיסחף. יש פעמים שאתם מצליחים ויש מקרים שאתם נסחפים מחדש. גמילה טבעית היא תהליך שיכול לקחת זמן ובשביל שהוא יצליח, צריך המון סבלנות, איפוק ורוגע. אנשים מכורים לרוב רוצים לראות תוצאות מידיות, אך במקרה של גמילה זה עשוי לקחת יותר זמן ממה שהיה בדמיון שלכם. לכן, אם אתם מצליחים לעשות זאת לבד – כל הכבוד. במידה ולא, כדי לפנות למרכז מיועד שיעזור לכם לעשות את הגמילה שאתם כל כך רוצים עם עזרה. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מציעים לכם אפשרות להגיע ולהיגמל באופן טבעי עם לווי מקצועי ואישי. אומנם עצם השימוש בעזרה גורם לכם לחשוב שזה לא טבעי, אבל ההפך הוא הנכון – מרכזי גמילה מעדיפים לסייע לכם להיגמל טבעי, כי כך החזרה לשגרה היא הרבה יותר נכונה לכם.

  גמילה טבעית מאלכוהול – שינוי הרגלים

  כדי לעבור תהליך גמילה מאלכוהול צריך להתחיל ולשנות הרגלים. מה הכוונה? להרחיק בקבוקי אלכוהול מהבית, להימנע מיציאה לבילויים בהם יש אפשרות לרכוש שתייה אלכוהולית, להתרחק מאנשים ששותים אלכוהול, גם אם מדובר בחברים הכי טובים שלכם או במשפחה. בנוסף, כדאי להתחיל וליהנות מתחביבים חדשים, להתנסות, לבלות בצורה שונה וכך בעצם תתחילו לשכוח את הצורך באלכוהול ותחשוב על צורך אחר.

  אחרי הגמילה מגיעה נפילה

  אם התחלתם גמילה טבעית מאלכוהול ויצא ששתיתם כוס אחת באירוע או במפגש עם חברים, אל תתנו לזה להסיח את דעתכם מהמטרה. הנפילות הללו קורות לכולם והחוזקה שלכם היא להמשיך בתהליך שלכם למרות הכל. בדומה לאימוני ספורט ותזונה – ברגע שתבינו שהגמילה היא הדבר הכי טוב בשביל הבריאות שלכם ותהפכו את האי שימוש באלכוהול כדרך חיים, כל תצליחו לחיות את החיים במלואם וללא צל ספק, תהיו גם מאושרים ושמחים בדרך הזו. לסיכום, מכון גמילה "ניקה נגמלים" בעלי ידע וניסיון רב בטיפול באנשים שהתמכרו לאלכוהול. הם מתאימים לכם טיפול, דואגים להצמיד להם צוות מקצועי וללוות אותם כל הדרך עד לגמילה.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים