צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  אתם לא צריכים לעבור את זה לבד

  לא אחת אנחנו שומעים על שאלות שעולות בתהליך טיפול בהתמכרויות על איך מתחילים, ומאיפה והאם התהליך אפקטיבי ובאמת מצליח להגיע לתוצאות. חשוב לציין שמדובר בתהליך מאד אינדיבידואלי. כל אחד ואחת מגיבים שונה לטיפול, אך הבסיס שלו הוא החשוב ביותר. אתם לא לבד, ואתם עוברים את התהליך יחד בליווי מקצועי ברמה גבוהה המעניק יחס אישי, אדיב, סבלני ועוטף. ומכאן, השמיים הם הגבול.

  כאן מתחילים חיים חדשים

  התמכרות לסמים, אלכוהול, תרופות או כל אלמנט התמכרותי אחר יכולה להתחיל בשל מגוון של סיטואציות בחיים החל מהתנסות חד פעמית ועד לשימוש קבוע שיכול להפוך לאורח חיים לא בריא. ההתמכרות עלולה להתחיל ברמה קלה ולהגיע למצב בו היא תסכן חיים ותגרום לנזקים בלתי הפיכים.

  עם הזמן התלות שאדם מפתח בהתמכרות הופך אותו לבעל תפקוד לקוי, בעל כושר החלטה לקוי וברמה המנטלית והקוגניטיבית אינו כשיר לפעילות. זה בדיוק הרגע לשקול פניה אל גורם טיפולי בין אם מכון גמילה ספציפי המתמחה בהתמכרות מסוימת או מרכז גמילה ממשככי כאבים שיסייע לכם בתכנית מסודרת להגיע אל מסלול חיובי ובריא יותר.

  כאשר תתחילו את התהליך, לבטח תרצו לדעת מהם השלבים שלו וכיצד הוא עובד, וחשוב שתדעו לקראת מה אתם הולכים.

  תהליך גמילה – מאיפה מתחילים?

  אין שום ספק שתהליך של גמילה בין אם גמילה מסמים, ובין אם מאלכוהול הוא קשה ועלול גם להיות מאתגר ומייאש. ישנן תופעות פיזיות ותופעות מנטליות שיכולות להביא לנטישת התהליך.

  אך כאשר אתם עושים זאת יד ביד עם האנשים המתאימים התומכים בכם, אתם בהחלט בדרך הבדוקה להצלחה. אם אתם נשארים וממשיכים למרות הקושי התוצאות תגענה והן תהיינה נהדרות.

  לא מעט מחקרים מראים שהגורמים המשמעותיים ביותר להצלחה בתהליך זה הוא בעצם העשייה, המוטיבציה וכוח הרצון של המטופלים. אם תדמיינו שאתם בנקודת ההצלחה הזאת, אתם בהחלט תגיעו לשם.

  חשוב שתגיעו מוכנים מראש אל התהליך. תכינו את עצמכם נפשית למסע מאתגר שעלול להיות קשה, אך משתלם מאד עבורכם. ככל שתעשו זאת יותר, כך תוכלו להגיע לתוצאות מיטביות.

  אנחנו כאן בשבילכם. במכון הגמילה 'ניקה נגמלים' סדר העדיפויות שלנו הם הצרכים שלכם. המכון ממוקם בפתח תקווה בשכונה קטנה, פסטורלית ואיכותית המאפשרת ללקוחות לשהות במסגרת ביתית חמה עוטפת. אנו במכון דוגלים בדיסקרטיות, אמינות, ויסודיות. התקשרו כבר עכשיו לקבלת יעוץ ראשוני ואוזן קשבת. ביחד, נצליח להגיע לחיים קלים, רגועים וטובים עבורכם.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים