צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  אתם לא חייבים לחיות ככה – יש פתרון להתמכרות לסמים

  בואו לרגע נפתח ונדבר על זה. מדובר בנושא מאד רגיש, אנחנו יודעים. גמילה מסמים היא אחד מהנושאים הרגישים ביותר אצל בגירים, וגם אצל בני נוער. יחד עם זאת חשוב לשים את הקלפים על השולחן. כיום ישנם המוני מכורים לסמים בעולם בכלל, ובישראל בפרט. תוך כך, יש לא מעט ביקוש לבעלי מקצוע המאפשרים גמילה. מה מתאים לכם, מהם השלבים ובכלל מאיפה מתחילים? מיד תגלו את הכל כאן.

  יש חיים אחרי התמכרות לסמים – בואו לגלות אותם

  אם אתם נמצאים בתוך התמכרות קשה, אנחנו יודעים שאתם לא תאמינו. אבל יש חיים אחרי. זה יכול להתחיל מהתנסות רגעית וחד פעמית או משימוש מרובה בסמים באופן מודע. כך או כך, ישנם לא מעט מקומות ואפשרויות לגמילה החל מבחירה בשיטה של מרכז יום לטיפול בהתמכרויות ועד לאשפוז במרכז המתאים לכם. כאשר אתם מבצעים התאמה אישית מטעם אנשי המקצוע, תוכלו להגיע להצלחה ולתוצאות משמעותיות שיובילו לחיים איכותיים וטובים.

  השיטות הן רבות, והן משלבות עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, מטפלים רגשיים באומנות, מאמני כושר ומאמנים אישיים בשיטות קאוצ'ינג שונות. חשוב שתבינו, לא כל שיטה מתאימה לכל אחד ולכן ההתאמה האישית כאן חשובה מאד. כל אנשי המקצוע הללו הם מוכשרים, מוסמכים ואמינים והם נמצאים במכונים המקצועיים, ורק מחכים לכם להתחיל את תהליך הגמילה.

  מהם שלבי תהליך הגמילה?

  מהרגע שאתם בוחרים את המכון המקצועי שלכם עבור הגמילה ואת השיטות המתאימות, כעת חשוב להכיר את שלבי הגמילה. השלב הראשוני הוא הפסקה עם הסמים, משם כבר תתחילו להרגיש חשש, כאבים פיזיים ותסמינים נוספים שתצטרכו לא מעט תמיכה בשבילם, ואף עזרה רפואית.

  השלב הנפשי הוא השלב בו התחושות והמחשבות יחלו. בשלב זה תצטרכו את הסיוע של אנשי המקצוע ברמה הפסיכולוגית והבנה בסיסית שיש תלות בסם, ובצורה שבה השתמשתם בו. אם תיצמדו אל אנשי המקצוע ואל התהליך בהתמסרות מלאה תגיעו לתוצאות נהדרות. אך חשוב לא פחות, בקשו סיוע ותמיכה מחברים, ממשפחה ומכל מי שאתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליהם, זה יעשה פלאים עבורכם בתהליך.

  למעטפת שאתם מקבלים אין תחליף. החיבוק, המילה הטובה, הידיעה שיש מי שהולך עמכם יד ביד בתוך המסלול ובדרך אל האושר. כך באמת תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם בדרך הנכונה.

  מכון גמילה "ניקה נגמלים" הוא מכון גמילה מקצועי, ידוע, וותיק ובעל נסיון רב. המכון מציע שיטות מגוונות לגמילה מסמים ובשנים האחרונות סייע להמוני מטופלים לחזור לחיים טובים ורגועים, ולהתנקות מהסמים. וגם אתם יכולים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים