צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  אל תוותרו – טפלו בבעיות שלכם בהקדם

  התמכרות יכולה להגיע בכל מיני צורות, התמכרות להימורים, אלכוהול, סמים, משחקי מחשב ועוד. ההתמכרות עצמה היא התנהגות שהופכת עם הזמן לקשה להתמודדות ואם לא אחת הקשות לבני האדם. היא משליכה על הסובבים של המכורים, תחושות של דאגה, פחד, כעס ורצון לעזוב וכשהמכור לא מעוניין בכך, הדאגה רק מתעצמת וגורמת להם לחשוב להתערב או לייעץ בדרך כזו שתסייע להם להיגמל או להימנע מהתמכרות נוספת. טיפול בהתמכרויות להימורים בעיקר, הוא הנפוץ ביותר. מכיוון שרבים שמתחילים להמר, מרוויחים ואז כשהם מתחילים להפסיד, מאוד קשה לזהות או לעשות הפסקה כשהכסף אוזל. כדי שיהיה ניתן לבצע את הגמילה באופן הדרגתי, מומלץ לפנות לטיפול מקצועי שיותאם למטופל באופן אישי. מכון גמילה "ניקה נגמלים" מבצע תהליך גמילה של נשים וגברים שהתמכרו להימורים בחייהם, ובעזרת התאמת טיפול למצבם, ניתן לעצור את ההתמכרות ולפתוח את הלב למצב חדש ובריא.

  הסיבה והגורמים

  אדם שמהמר, לא מתחיל סתם כך. לכל תהליך התמכרות יש סיבה וגורמים רבים שמניעים את האדם להתחיל, להתמכר ולא לרצות להפסיק. הימור יכול להיות הרסני ולגרום לחוויה עזה של ריגוש אך גם של כאב ותסכול עמוק שמאוד קשה להתנקות מהם. ממה נובעת ההתמכרות? מהרצון להרגיש בטוחים, לשפר את הביטחון העצמי שלנו, להחזיר את השליטה לחיים שלנו,  להיות חופשיים, להרוויח כסף גדול בזמן קצר ועוד. אך לא רק, התמכרות יכולה להיוולד בעקבות חוויה שהתרחשה בילדות כמו, התעללות נפשית, הזנחה מצד המשפחה, פגיעה מינית וכדומה, אך לא רק. התמכרות יכולה להגיע ממחסור כלכלי, ממצב נפשי ספציפי נתון שהתפתח ומצבים רבים. טיפול בהתמכרות להימורים יכול מאוד לסייע לכל אדם ובכל מצב ושלב שהוא מתמודד איתו בחייו, כדי למנוע גדילה של ההתמכרות, צריך להתחיל עוד היום בטיפול מקצועי ואפקטיבי.

  זה אפשרי

  אם אתם חווים תהליך דומה של התמכרות להימורים, וניסיתם לא מעט פעמים להיגמל וללא הצלחה חשוב לבדוק בהקדם לגבי טיפול בהתמכרויות להימורים ולפנות לעזרה.

  לסיכום, מרכז גמילה במרכז "ניקה נגמלים" ליוו לאורך השנים אנשים רבים שהתמכרו להימורים מסיבות שונות ועוזרים להם לזהות אותן, לטפל בהן, לנקות ולהתחיל מחדש.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים